header 2017-2 homepage.jpg
 
 

Trainingen

Dit schema loopt van 6-9-2021 t/m 4-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Hockey Werkt 1 - CD
17:00 - 18:30 MC2 Tess de Schutter
Noortje Wannink
2 - AB
17:00 - 18:30 MC3 Noa van Pinxten
Taia van Loosbroek
2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Hockey Werkt 1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Raf Kamphuis
Pim van de Langenberg
1 - CD
18:30 - 20:00 M8E2 2 - D VACATURE Training eigen initiatief
18:30 - 20:00 MB2 Hockey Werkt 1 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Hockey Werkt 2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Peter Brösel 3
20:00 - 21:30 MA3 Hockey Werkt 1 - CD
20:00 - 21:30 MB3 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 JC2 Willem Goutziers
Jason Adelmeijer
1 - CD
18:45 - 20:15 Dames 1 Bram Beijer
Teun Langenhuijsen
1 - AB
18:45 - 20:15 JC1 Koen Brok 2 - CD
18:45 - 20:15 MA1 Bram Beijer
Teun Langenhuijsen
1 - AB
18:45 - 20:15 MA2 Mats Merkelbach
Matijs Steenbergen
3
18:45 - 20:15 MB1 Martijn van Rosmalen
Jurgen Ketelaars
1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Koen Brok
Jurgen Ketelaars
1
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Koen Brok
Jurgen Ketelaars
1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JF1 Mijntje Quivooij
Mila Wonders
2 - A
17:00 - 18:00 ME1 Anouk Berkhout 1 - C
17:00 - 18:00 ME2 Hockey Werkt
Pleun Vrijman
1 - B
17:00 - 18:00 ME3 Noraly van de Wiel
Hockey Werkt
1 - A
17:00 - 18:00 MF1 Jasmijn van der Doelen
Yentl Kuper
2 - D
17:00 - 18:00 MF2 Madelief Ramakers
Maud Wolfert
2 - C
17:00 - 18:00 MF3 2 - B
17:00 - 18:00 MF4 training Milou van de Doelen
Lotte Pennings
2 - B
18:00 - 19:00 J8E1 Merijn van Kesteren
Thijmen van Geenen
1 - AB
18:00 - 19:00 J8E2 Hockey Werkt
Markje Hoekstra-harleman
1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Zahra Lancel
Hockey Werkt
Jasper van Ast
2 - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Ghislaine Ten Horn
Lily de Mol
2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Peter Brösel 3
19:00 - 20:30 MA3 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Hockey Werkt 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Hockey Werkt 1 - AB
19:15 - 20:45 MC2 Lucas Remmers 2 - AB
20:15 - 21:45 Trimhockey Trainingsgroep 3
20:30 - 22:00 Dames 2 1
20:30 - 22:00 Heren 2 2 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Hockey Werkt 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 MD1 Juul Willems
Eefje Damen
1 - AB
17:15 - 18:45 MD2 Tessa Derks
Roos Vogels
1 - CD
17:45 - 18:45 JD1 Thijs Falkenburg
Maarten Kroef
2 - CD
17:45 - 18:45 M8E1 3 2e training op eigen initiatief. Zahra gevraagd
17:45 - 18:45 MC3 2 - AB
18:45 - 20:15 JB1 Raf Kamphuis
Pim van de Langenberg
2 - CD
18:45 - 20:15 JC1 Koen Brok 2 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Bram Beijer
Teun Langenhuijsen
1 - AB
18:45 - 20:15 MB1 Jurgen Ketelaars
Martijn van Rosmalen
1 - CD
19:30 - 21:00 Keeperscarrousel Trainingsgroep 3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Donderdagavond Hannelieke van der Stappen 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Jurgen Ketelaars 1
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Koen Brok 1
20:30 - 22:00 Veteranen A 2
20:30 - 22:00 Veteranen B 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:15 Keeperscarrousel Trainingsgroep 3
18:00 - 19:30 JC2 René Daelmans 1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - AB