header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 26 juni 2021
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis MA3 MHC Best MA6

Trainingen

Dit schema loopt van 5-6-2021 t/m 2-7-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 MC1 Hockey Werkt
Hockey Werkt
1
17:15 - 18:45 MC2 Hockey Werkt
Hockey Werkt
1
18:00 - 19:00 JC2 Nika Vorstenbosch
Nika Vorstenbosch
3
18:00 - 19:30 MD1 Peter Brösel
Peter Brösel
2 - CD
18:15 - 19:45 MB3 Wietske Zwinkels 2 - AB
18:45 - 19:45 M8E1 Hockey Werkt
Hockey Werkt
1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Nika Vorstenbosch
Nika Vorstenbosch
3
19:45 - 21:15 MA1 1 - AB
19:45 - 21:15 MB1 Diede Merkelbach
Jurgen Ketelaars
Martijn van Rosmalen
1 - CD Eerste training donderdag 10 juni 2021. Maandag 7 juni geen training
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD2 Mats Merkelbach
Mats Merkelbach
1 - CD
18:45 - 20:15 JB1 Pim van de Langenberg
Raf Kamphuis
Pim van de Langenberg
Raf Kamphuis
1 - AB
18:45 - 20:15 JD1 Martijn van Rosmalen
Martijn van Rosmalen
3
18:45 - 20:15 MB2 Daan Willems
Daan Willems
2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Ruud van der Valk
Ruud van der Valk
1 - CD
20:15 - 21:45 MA2 Joris van der Pas
Joris van der Pas
3
20:30 - 22:00 Heren 1 Jurgen Ketelaars
Koen Brok
Jurgen Ketelaars
Koen Brok
1
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Jurgen Ketelaars
Koen Brok
Jurgen Ketelaars
Koen Brok
1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 Jason Adelmeijer
Willem Goutziers
Jason Adelmeijer
Willem Goutziers
1 - B
16:30 - 17:30 M8E2 Carmen van Lieshout
Lotte Pennings
Carmen van Lieshout
Lotte Pennings
1 - A
16:30 - 17:30 MF4 training Myrte Davies
Hockey Werkt
1 - D
17:30 - 18:30 J8E2 2 - D
17:30 - 18:30 JF1 Merijn van Kesteren
Thijmen van Geenen
Hockey Werkt
2 - A
17:30 - 18:30 ME1 Roos Vogels 1 - C
17:30 - 18:30 ME2 Tessa Derks
Tessa Derks
Hockey Werkt
1 - A
17:30 - 18:30 ME3 Juul Willems 1 - D
17:30 - 18:30 MF1 Milou van de Doelen
Hockey Werkt
Jasper van Ast
2 - C
17:30 - 18:30 MF2 Bente Pennings
Zahra Lancel
2 - B
17:30 - 18:30 MF3 Eefje Damen
Hockey Werkt
1 - B
18:00 - 19:30 MD1 Peter Brösel 3
18:30 - 20:00 MC3 Hockey Werkt 1
20:00 - 21:30 Dames 2 1
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Hockey Werkt 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 MC1 Hockey Werkt 1
16:45 - 17:45 MC2 Hockey Werkt 1
17:15 - 18:45 MB4 Wietske Zwinkels 2 - CD
17:30 - 18:30 MB3 Terry van Lieshout
Geert Jan Schuring
2 - AB
17:45 - 19:15 MB2 Hockey Werkt 3
18:45 - 20:15 JB1 Pim van de Langenberg
Raf Kamphuis
2 - CD
18:45 - 20:15 JC1 Koen Brok 2 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Bram Beijer
Teun Langenhuijsen
1 - AB
18:45 - 20:15 MB1 Diede Merkelbach
Jurgen Ketelaars
Martijn van Rosmalen
1 - CD
19:15 - 20:30 Keeperscarrousel Trainingsgroep 3 - CD
19:15 - 20:15 JD1 Martijn van Rosmalen 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Donderdagavond Hannelieke van der Stappen 3
20:30 - 22:00 Heren 1 Jurgen Ketelaars 1
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Koen Brok 1
20:30 - 22:00 Veteranen A 2
20:30 - 22:00 Veteranen B 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:15 Keeperscarrousel Trainingsgroep 3
18:00 - 19:00 JC2 1 - AB 2de training - eigen initiatief
19:00 - 20:30 MA3 Hockey Werkt 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Hockey Werkt 2 - AB