header 2017-2 homepage.jpg
 
 

Trainingen

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 HW Hockeyschool Hockey Werkt 1
17:00 - 18:00 HW Hockeyschool Hockey Werkt 1
19:00 - 20:00 JB1 William Verploegen 1 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Nika Vorstenbosch 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 M8E1 Nika Vorstenbosch
Fleur Loomans
2 - AB
16:00 - 17:30 M8E2 Nika Vorstenbosch
Fleur Loomans
2 - CD
16:00 - 17:30 MD2 Hockey Werkt 1 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Matijs Steenbergen
Niels Veenhuysen
1 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Hockey Werkt 2 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Helwin Teunissen
Paul van den Dungen
2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Nika Vorstenbosch
Hockey Werkt
1 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Fenna van den Heuvel
Linde de Looijer
3
19:00 - 20:30 MA1 Hockey Werkt 1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Jeroen Kerkhoff 2 - CD
19:00 - 20:30 MA3 Martijn van Rosmalen 3
19:00 - 20:30 MB1 Peter Brösel 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Hockey Werkt 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Jeroen Kerkhoff 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 J8E1 Hockey Werkt 1 - CD
16:00 - 17:30 JE1 Hockey Werkt 3
16:30 - 17:30 JF1 Bram Matser
Eva Lindenbergh
2 - C
16:30 - 17:30 MF1 Imke van Peer 2 - A
16:30 - 17:30 MF2 Rozemarijn de Looijer
Claartje Heerius
2 - B
16:30 - 17:29 MF3 Mijntje Bertens 2 - C
16:30 - 17:30 MF4 Fleur van den Broek 2 - D
17:00 - 18:00 M8E1 Ernst-Jan Melisie 1 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Hockey Werkt 1 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Hockey Werkt 3
17:30 - 19:00 JE2 Aniek Damen
Anne Govers
2 - A
17:30 - 19:00 ME1 Iris den Besten 2 - A
17:30 - 19:00 ME2 Angeline Marques
Fleur van Grunsven
2 - B
17:30 - 19:00 ME3 Iris van Grunsven 2 - C
17:30 - 19:00 ME4 Rana van Dijk
Esmée Pennings
2 - D
18:00 - 19:30 M8E3 Esmee de Haan 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Hockey Werkt 1 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Hockey Werkt 1 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Erwin van der Velde 3
19:00 - 20:00 MD4 Bo Emma van Belkom 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Ruud van der Valk 1
20:30 - 22:00 Heren 2 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 HW Hockeyschool Hockey Werkt 1
16:30 - 17:30 M8E2 2 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Matijs Steenbergen
Niels Veenhuysen
1 - CD
17:30 - 19:00 MC5 Joris van der Pas 2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Hockey Werkt 1 - AB
17:30 - 19:00 MD5 Daaf van Lange 2 - AB
18:00 - 19:15 MD2 Nika Vorstenbosch 3
19:00 - 20:30 MB1 Peter Brösel 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Diede Merkelbach
Steffie van Dijk
2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Fabiënne Honselaar
Julia Blom
2 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Nika Vorstenbosch 3
20:30 - 22:00 Dames 1 Harold Pijnappels 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames veteranen 1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 Hans van Gameren 3
20:30 - 22:00 Veteranen 1 2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen 2 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JC1 Bouke van Breugel 1 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Pim van de Langenberg
Raf Kamphuis
1 - AB
17:00 - 18:30 Keepers Rutger Baeten 3
17:30 - 19:00 MC4 Julia Blom
Nika Vorstenbosch
2 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Daan Willems 2 - CD
18:00 - 19:00 JE1 Wouter Berkhout 1 - CD
18:30 - 19:30 J8E1 Hockey Werkt 3 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Erwin van der Velde 1 - AB
18:30 - 20:30 Keepers Rutger Baeten 3 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Koen Brok 2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Brigitte van der Heijden 1 - CD
19:00 - 20:00 MD3 Robert Corijn 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Hockey Werkt 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Ruud van der Valk 1
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Charlotte Sleumer 2 - AB