header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Heren 2

Spelers Heren 2

Geen foto beschikbaar
Bruce van der Aa
Geen foto beschikbaar
Bouke van Breugel
Geen foto beschikbaar
Ludo van den Broek
Geen foto beschikbaar
Khoa Cao
Geen foto beschikbaar
Joris Frerichs
Geen foto beschikbaar
Jesse Frunt
Geen foto beschikbaar
Martijn Heijmans
Geen foto beschikbaar
Ruben Jussen
Geen foto beschikbaar
Mark van Lottum
Geen foto beschikbaar
Joris van der Pas
Geen foto beschikbaar
Jasper v.d. Scheur
Geen foto beschikbaar
Jasper van Uden
Geen foto beschikbaar
Erwin van der Velde
Geen foto beschikbaar
Ward Verhagen
Geen foto beschikbaar
Vincent Vlaminckx

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Bruce van der Aa Mail
Coach Bart van den Broek Mail
Trainer Hockey Werkt Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Best H3 Drunen H4 7-3
Geel-Zwart H5 Berlicum H2-O 7-3
Geldrop H5 Liempde H2 7-3
Hopbel H5 Helmond H5 7-3
Oranje-Rood H16 MEP H4 7-3
Were Di H9 Dommel H2-O 7-3

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oranje-Rood H16 6 18 6 0 0 44 8 0
2 Best H3 6 15 5 0 1 27 8 0
3 Berlicum H2 6 12 4 0 2 17 16 0
4 Geel-Zwart H5 6 10 3 1 2 18 11 0
5 Helmond H5 6 10 3 1 2 13 12 0
6 Hopbel H5 6 9 3 0 3 15 13 0
7 Drunen H4 6 7 2 1 3 16 15 0
8 Dommel H2 5 6 1 3 1 11 13 0
9 Geldrop H5 4 4 1 1 2 4 6 0
10 MEP H4 5 4 1 1 3 9 21 0
11 Liempde H2 6 3 1 0 5 12 45 0
12 Were Di H9 6 0 0 0 6 6 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H5 n.n.b uit
14 mrt SMHC De Hopbel H5 n.n.b thuis
21 mrt HC Oranje Rood H16 n.n.b uit
28 mrt Were Di Tilburg H9 n.n.b thuis
11 apr MHC Best H3 n.n.b uit
18 apr MHCD H4 n.n.b thuis
25 apr MHCdeDommel H2 n.n.b uit
16 mei MHC MEP H4 n.n.b thuis
30 mei HC Helmond H5 n.n.b uit
6 jun Hockey Geldrop H5 n.n.b uit
13 jun Liempde H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Helmond H5 Hopbel H5 4-2
MEP H4 Oranje-Rood H16 1-7
Drunen H4 Best H3 1-3
Berlicum H2-O Geel-Zwart H5 5-3
Dommel H2-O Were Di H9 4-3
Liempde H2 Geldrop H5 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Were Di H9 MEP H4 0-3
Hopbel H5 Berlicum H2-O 2-0
Geldrop H5 Drunen H4 1-3
Oranje-Rood H16 Helmond H5 3-1
Geel-Zwart H5 Liempde H2 8-0
Best H3 Dommel H2-O 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Liempde H2 Hopbel H5 1-8
Helmond H5 Were Di H9 3-0
Berlicum H2-O Oranje-Rood H16 1-7
MEP H4 Best H3 0-6
Geel-Zwart H5 Geldrop H5 0-0
Dommel H2-O Drunen H4 3-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Were Di H9 Berlicum H2-O 0-5
Oranje-Rood H16 Liempde H2 16-3
Best H3 Helmond H5 4-1
Drunen H4 MEP H4 5-2
Hopbel H5 Geel-Zwart H5 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Berlicum H2-O Best H3 4-3
Helmond H5 Drunen H4 4-3
Liempde H2 Were Di H9 6-3
Hopbel H5 Geldrop H5 2-0
Geel-Zwart H5 Oranje-Rood H16 2-5
MEP H4 Dommel H2-O 3-3
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Dommel H2-O Helmond H5 0-0
Drunen H4 Berlicum H2-O 1-2
Best H3 Liempde H2 7-1
Oranje-Rood H16 Hopbel H5 6-0
Were Di H9 Geel-Zwart H5 0-3