header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:45 Uit ME2 Rosmalen M6E4
Voeg toe aan mijn Team +

MA3

Spelers MA3

Geen foto beschikbaar
Richelle van Alphen
Geen foto beschikbaar
Laura Das
Geen foto beschikbaar
Brechtje van Doremalen
Geen foto beschikbaar
Merel Franken
Geen foto beschikbaar
Guusje van Opdorp
Geen foto beschikbaar
Juliette Pladet
Geen foto beschikbaar
Kyra van Schijndel
Geen foto beschikbaar
Floor Schoppema
Geen foto beschikbaar
Lois Schuring
Geen foto beschikbaar
Lotte van der Ven
Geen foto beschikbaar
Natalia Verbeek
Geen foto beschikbaar
Demi Wonders
Geen foto beschikbaar
Jette Wonders

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Arno van Schijndel Mail
Coach Geert Jan Schuring Mail
Trainer Fabiënne Honselaar Mail
Trainer Vincent Vlaminckx Mail
Manager Arno van Schijndel Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Berlicum MA3 Civicum MA1 14:15 21-5
Den Bosch MA8 Heesch MA2 14:30 21-5
Geel-Zwart MA3 Rosmalen MA5 11:30 21-5
Gemert MA4 Oss MA3 16:00 21-5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Civicum MA1 12 32 10 2 0 54 15 0
2 Rosmalen MA5 12 21 7 0 5 22 19 0
3 Gemert MA4 12 18 5 3 4 27 21 0
4 Geel-Zwart MA3 12 17 5 2 5 26 23 0
5 Heesch MA2 12 16 5 1 6 31 33 0
6 Berlicum MA3 12 13 4 1 7 17 23 0
7 Den Bosch MA8 12 11 3 2 7 22 36 0
8 Oss MA3 12 9 2 3 7 11 40 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei C.M.H.C. CIVICUM MA1 14:15 thuis - Veld 2
28 mei Hockeyclub Berlicum VRIJ n.n.b thuis
11 jun Oss MA3 11:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Geel-Zwart MA3 Berlicum MA3 2-1
Heesch MA2 Oss MA3 3-3
Civicum MA1 Den Bosch MA8 4-1
Rosmalen MA5 Gemert MA4 3-0
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Gemert MA4 Civicum MA1 3-3
Oss MA3 Rosmalen MA5 1-3
Berlicum MA3 Heesch MA2 2-3
Den Bosch MA8 Geel-Zwart MA3 2-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Den Bosch MA8 Berlicum MA3 4-1
Geel-Zwart MA3 Gemert MA4 1-3
Civicum MA1 Oss MA3 7-0
Rosmalen MA5 Heesch MA2 3-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Oss MA3 Geel-Zwart MA3 0-5
Gemert MA4 Den Bosch MA8 6-0
Heesch MA2 Civicum MA1 2-6
Berlicum MA3 Rosmalen MA5 2-1
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Geel-Zwart MA3 Heesch MA2 2-5
Civicum MA1 Rosmalen MA5 6-2
Gemert MA4 Berlicum MA3 3-1
Den Bosch MA8 Oss MA3 2-3
ZATERDAG 12 MAART 2022
Heesch MA2 Den Bosch MA8 6-3
Rosmalen MA5 Geel-Zwart MA3 2-3
Civicum MA1 Berlicum MA3 3-2
Oss MA3 Gemert MA4 0-1
ZATERDAG 19 MAART 2022
Gemert MA4 Heesch MA2 3-4
Den Bosch MA8 Rosmalen MA5 0-2
Berlicum MA3 Oss MA3 1-1
Geel-Zwart MA3 Civicum MA1 1-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Oss MA3 Heesch MA2 1-0
Gemert MA4 Rosmalen MA5 1-2
Den Bosch MA8 Civicum MA1 2-5
Berlicum MA3 Geel-Zwart MA3 0-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Civicum MA1 Gemert MA4 1-1
Rosmalen MA5 Oss MA3 2-0
Geel-Zwart MA3 Den Bosch MA8 2-3
Heesch MA2 Berlicum MA3 1-3
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Gemert MA4 Geel-Zwart MA3 1-1
Berlicum MA3 Den Bosch MA8 0-2
Heesch MA2 Rosmalen MA5 1-2
Oss MA3 Civicum MA1 0-11
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Den Bosch MA8 Gemert MA4 2-4
Geel-Zwart MA3 Oss MA3 4-1
Rosmalen MA5 Berlicum MA3 0-1
Civicum MA1 Heesch MA2 4-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Berlicum MA3 Gemert MA4 3-1
Rosmalen MA5 Civicum MA1 0-2
Oss MA3 Den Bosch MA8 1-1
Heesch MA2 Geel-Zwart MA3 3-1