header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:45 Uit ME2 Rosmalen M6E4
Voeg toe aan mijn Team +

Veteranen B

Spelers Veteranen B

Geen foto beschikbaar
Ewald Bekker
Geen foto beschikbaar
Leon Blank
Geen foto beschikbaar
Baddis Boukehili
Geen foto beschikbaar
Robert-jan Cornelissen
Geen foto beschikbaar
René Daelmans
Geen foto beschikbaar
Joris de Graaf
Geen foto beschikbaar
Eric van Hensbeek
Geen foto beschikbaar
Joost van Ierland
Geen foto beschikbaar
Leo Kroese
Geen foto beschikbaar
Mark van der Kuil
Geen foto beschikbaar
Mark Looijmans
Geen foto beschikbaar
Jean-Paul van Opdorp
Geen foto beschikbaar
Rien van Rosmalen
Geen foto beschikbaar
Frank Timmermans
Geen foto beschikbaar
Erwin Tobben
Geen foto beschikbaar
Thijs van de Veerdonk
Geen foto beschikbaar
Jan van de Veerdonk
Geen foto beschikbaar
Mark Vorstenbosch
Geen foto beschikbaar
Jeroen Vos

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Frank Timmermans Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
DDHC H35A Bommelerwaard H35A 10:15 22-5
Den Bosch H35D Geel-Zwart H35B 12:15 22-5
Hopbel H35B Liempde H35A 14:30 22-5
Oss H35B Berlicum H35B 11:20 22-5
Warande H35C Berkel-Enschot H35B 11:30 22-5

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Enschot H35B 17 47 15 2 0 58 17 0
2 Bommelerwaard H35A 17 32 9 5 3 42 26 0
3 Oss H35B 17 31 10 1 6 50 33 0
4 Hopbel H35B 17 31 9 4 4 67 41 0
5 Liempde H35A 18 31 9 4 5 34 25 0
6 Geel-Zwart H35B 17 22 7 1 9 37 56 0
7 DDHC H35A 17 19 6 1 10 50 53 0
8 Berlicum H35B 18 18 5 3 10 35 51 0
9 Den Bosch H35D 17 15 4 3 10 30 46 0
10 Den Bosch H35E 18 14 4 2 12 28 54 0
11 Warande H35C 17 12 4 0 13 38 67 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Oss H35B 11:20 uit
12 jun DDHC H35A 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DDHC H35A Liempde H35A 1-3
Warande H35C Berlicum H35B 1-3
Oss H35B Hopbel H35B 3-2
Bommelerwaard H35A Den Bosch H35D 4-2
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35E 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Geel-Zwart H35B DDHC H35A 2-1
Liempde H35A Warande H35C 2-1
Berlicum H35B Berkel-Enschot H35B 2-4
Den Bosch H35E Bommelerwaard H35A 1-2
Den Bosch H35D Oss H35B 0-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Bommelerwaard H35A Berlicum H35B 3-0
Berkel-Enschot H35B Liempde H35A 3-0
Den Bosch H35E Den Bosch H35D 1-1
DDHC H35A Hopbel H35B 4-5
Warande H35C Geel-Zwart H35B 3-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oss H35B DDHC H35A 0-3
Hopbel H35B Warande H35C 11-1
Geel-Zwart H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Berlicum H35B Den Bosch H35E 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Warande H35C Oss H35B 0-8
Berlicum H35B Den Bosch H35D 2-4
Den Bosch H35E Liempde H35A 1-2
Bommelerwaard H35A Geel-Zwart H35B 2-3
Berkel-Enschot H35B Hopbel H35B 3-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oss H35B Berkel-Enschot H35B 1-4
Liempde H35A Berlicum H35B 1-1
Den Bosch H35D DDHC H35A 3-4
Hopbel H35B Bommelerwaard H35A 3-3
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35E 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Liempde H35A Den Bosch H35D 2-0
Bommelerwaard H35A Oss H35B 2-3
Warande H35C DDHC H35A 5-1
Berlicum H35B Geel-Zwart H35B 2-3
Den Bosch H35E Hopbel H35B 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
DDHC H35A Berkel-Enschot H35B 0-3
Den Bosch H35D Warande H35C 1-4
Oss H35B Den Bosch H35E 3-0
Geel-Zwart H35B Liempde H35A 2-2
Hopbel H35B Berlicum H35B 6-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Bommelerwaard H35A DDHC H35A 2-1
Berkel-Enschot H35B Warande H35C 3-2
Geel-Zwart H35B Den Bosch H35D 1-3
Liempde H35A Hopbel H35B 2-4
Berlicum H35B Oss H35B 4-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Oss H35B Liempde H35A 1-3
DDHC H35A Den Bosch H35E 9-0
Warande H35C Bommelerwaard H35A 0-5
Hopbel H35B Geel-Zwart H35B 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Bommelerwaard H35A Berkel-Enschot H35B 1-1
Berlicum H35B DDHC H35A 3-5
Den Bosch H35E Warande H35C 1-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Berkel-Enschot H35B Den Bosch H35D 3-0
Liempde H35A Bommelerwaard H35A 0-0
ZONDAG 6 MAART 2022
Geel-Zwart H35B Oss H35B 3-4
ZONDAG 13 MAART 2022
Hopbel H35B Oss H35B 2-1
Liempde H35A DDHC H35A 4-1
Den Bosch H35D Bommelerwaard H35A 3-3
Den Bosch H35E Berkel-Enschot H35B 0-7
Berlicum H35B Warande H35C 5-4
ZONDAG 20 MAART 2022
Bommelerwaard H35A Den Bosch H35E 3-1
DDHC H35A Geel-Zwart H35B 8-1
Berkel-Enschot H35B Berlicum H35B 3-0
Oss H35B Den Bosch H35D 5-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Liempde H35A Berkel-Enschot H35B 0-2
Hopbel H35B DDHC H35A 6-3
Geel-Zwart H35B Warande H35C 6-3
Berlicum H35B Bommelerwaard H35A 1-4
Den Bosch H35D Den Bosch H35E 5-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
DDHC H35A Oss H35B 2-6
Den Bosch H35E Berlicum H35B 4-1
Bommelerwaard H35A Liempde H35A 2-1
Warande H35C Hopbel H35B 3-6
ZONDAG 10 APRIL 2022
Den Bosch H35D Berlicum H35B 0-2
Liempde H35A Den Bosch H35E 3-1
Geel-Zwart H35B Bommelerwaard H35A 4-2
Hopbel H35B Berkel-Enschot H35B 3-4
Oss H35B Warande H35C 4-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Den Bosch H35E Geel-Zwart H35B 5-2
Berlicum H35B Liempde H35A 1-1
DDHC H35A Den Bosch H35D 3-3
Berkel-Enschot H35B Oss H35B 4-2
Bommelerwaard H35A Hopbel H35B 2-0
ZONDAG 1 MEI 2022
Warande H35C Liempde H35A 1-2
Berkel-Enschot H35B Geel-Zwart H35B 3-0
Den Bosch H35D Hopbel H35B 0-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Hopbel H35B Den Bosch H35E 4-4
DDHC H35A Warande H35C 3-2
Oss H35B Bommelerwaard H35A 2-2
Geel-Zwart H35B Berlicum H35B 1-3
Den Bosch H35D Liempde H35A 3-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Liempde H35A Geel-Zwart H35B 5-0
Den Bosch H35E Oss H35B 1-3
Berlicum H35B Hopbel H35B 4-4
Berkel-Enschot H35B DDHC H35A 5-1
Warande H35C Den Bosch H35D 5-2