header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO16-1

Spelers MO16-1

Geen foto beschikbaar
Anouk Berkhout
Geen foto beschikbaar
Lara Buenen
Geen foto beschikbaar
Liselotte Corijn
Geen foto beschikbaar
Julia van Ierland
Geen foto beschikbaar
Janna Janssen
Geen foto beschikbaar
Anouk van Lieshout
Geen foto beschikbaar
Puck Meulenbroek
Geen foto beschikbaar
Willemijn Remmers
Geen foto beschikbaar
Isabel van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Nynke Sinnema
Geen foto beschikbaar
Roos Wannink
Geen foto beschikbaar
Noraly van de Wiel
Geen foto beschikbaar
Maud Wolfert

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Lucas Remmers Mail
Trainer Peter Brösel Mail
Manager Terry van Lieshout Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
Grave MO16-1 Boekel MO16-1 12:30 10-6
Berlicum MO16-1 Geel-Zwart MO16-3 12:30 10-6
Heesch MO16-2 Rosmalen MO16-4 14:30 10-6

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berlicum MO16-1 9 27 9 0 0 71 4 0
2 Heesch MO16-2 9 17 5 2 2 35 28 0
3 Rosmalen MO16-4 9 14 4 2 3 27 30 0
4 Boekel MO16-1 9 12 4 0 5 23 39 0
5 Geel-Zwart MO16-3 9 5 1 2 6 20 35 0
6 Grave MO16-1 9 3 1 0 8 20 60 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 jun V.M.H.C. Geel-Zwart MO16-3 12:30 thuis - Suns Arena

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 MAART 2023
Grave MO16-1 Rosmalen MO16-4 (2-6)final
Heesch MO16-2 Berlicum MO16-1 (0-9)final
Boekel MO16-1 Geel-Zwart MO16-3 (4-3)final
ZATERDAG 11 MAART 2023
Berlicum MO16-1 Grave MO16-1 (13-0)final
Rosmalen MO16-4 Boekel MO16-1 (0-4)scheduled
Geel-Zwart MO16-3 Heesch MO16-2 (3-3)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Boekel MO16-1 Berlicum MO16-1 (1-10)final
Grave MO16-1 Heesch MO16-2 (0-9)final
Rosmalen MO16-4 Geel-Zwart MO16-3 (2-1)scheduled
ZATERDAG 25 MAART 2023
Grave MO16-1 Geel-Zwart MO16-3 (5-2)final
Berlicum MO16-1 Rosmalen MO16-4 (6-1)scheduled
Heesch MO16-2 Boekel MO16-1 (3-2)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Geel-Zwart MO16-3 Berlicum MO16-1 (0-9)final
Rosmalen MO16-4 Heesch MO16-2 (2-2)final
Boekel MO16-1 Grave MO16-1 (5-1)final
ZATERDAG 15 APRIL 2023
Geel-Zwart MO16-3 Boekel MO16-1 (1-2)final
Berlicum MO16-1 Heesch MO16-2 (3-0)final
Rosmalen MO16-4 Grave MO16-1 (6-3)scheduled
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Grave MO16-1 Berlicum MO16-1 (1-6)final
Heesch MO16-2 Geel-Zwart MO16-3 (4-3)final
Boekel MO16-1 Rosmalen MO16-4 (3-7)scheduled
ZATERDAG 13 MEI 2023
Heesch MO16-2 Grave MO16-1 (9-5)final
Berlicum MO16-1 Boekel MO16-1 (9-1)final
Geel-Zwart MO16-3 Rosmalen MO16-4 (3-3)final
ZATERDAG 3 JUNI 2023
Rosmalen MO16-4 Berlicum MO16-1 (0-6)final
Geel-Zwart MO16-3 Grave MO16-1 (4-3)final
Boekel MO16-1 Heesch MO16-2 (1-5)final