header 2017-2 homepage.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

JO12-2

Spelers JO12-2

Geen foto beschikbaar
Thom van Betteray
Geen foto beschikbaar
Lennard Bovend'eerdt
Geen foto beschikbaar
Ivo de Bruijn
Geen foto beschikbaar
Bob van Cauter
Geen foto beschikbaar
Mels Chabot
Geen foto beschikbaar
Pepijn van Eupen
Geen foto beschikbaar
Thom Foederer
Geen foto beschikbaar
Luuk Harleman
Geen foto beschikbaar
Max Hennipman
Geen foto beschikbaar
Tijmen Hennipman
Geen foto beschikbaar
Luus Janssen
Geen foto beschikbaar
Mels van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Finn Tak

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Paul Bovend'eerdt Mail
Coach Markje Hoekstra-harleman Mail
Coach Koert Tak Mail
Trainer Markje Hoekstra-harleman Mail
Trainer Koert Tak Mail
Manager Miranda van der Spoel Mail

Aankomende Speelronde poule

Thuis Uit Aanvang Datum
MOP JO12-4 Uden JO12-2 10:55 10-6
Rosmalen JO12-4 Berlicum JO12-2 15:15 10-6

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MOP JO12-4 7 15 4 3 0 10 6 0
2 Uden JO12-2 7 12 4 0 3 28 16 0
3 Rosmalen JO12-4 7 9 3 0 4 16 15 0
4 Berlicum JO12-2 7 8 2 2 3 8 19 0
5 Oss JO12-2 8 7 2 1 5 10 16 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 jun Rosmalen JO12-4 15:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 MAART 2023
Oss JO12-2 MOP JO12-4 (0-1)final
Berlicum JO12-2 Uden JO12-2 (2-5)final
ZATERDAG 11 MAART 2023
MOP JO12-4 Rosmalen JO12-4 (2-1)final
Uden JO12-2 Oss JO12-2 (5-2)scheduled
ZATERDAG 18 MAART 2023
Rosmalen JO12-4 Oss JO12-2 (7-0)final
Berlicum JO12-2 MOP JO12-4 (2-2)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Rosmalen JO12-4 Uden JO12-2 (5-2)final
Oss JO12-2 Berlicum JO12-2 (5-0)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Berlicum JO12-2 Rosmalen JO12-4 (1-0)final
Uden JO12-2 MOP JO12-4 (1-2)final
ZATERDAG 15 APRIL 2023
MOP JO12-4 Oss JO12-2 (0-0)final
Uden JO12-2 Berlicum JO12-2 (6-1)final
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Oss JO12-2 Uden JO12-2 (3-1)final
Rosmalen JO12-4 MOP JO12-4 (1-2)scheduled
ZATERDAG 13 MEI 2023
Oss JO12-2 Rosmalen JO12-4 (0-1)final
MOP JO12-4 Berlicum JO12-2 (1-1)final
ZATERDAG 3 JUNI 2023
Uden JO12-2 Rosmalen JO12-4 (8-1)final
Berlicum JO12-2 Oss JO12-2 (1-0)final