header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO16-1

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geel-Zwart MO16-2 12 34 11 1 0 73 11 0
2 Berlicum MO16-1 12 25 7 4 1 44 25 0
3 Oss MO16-3 12 17 5 2 5 34 38 0
4 Liempde MO16-2 12 14 3 5 4 28 33 0
5 Uden MO16-2 12 12 3 3 6 38 55 0
6 Gemert MO16-3 12 11 3 2 7 21 54 0
7 Rosmalen MO16-4 12 3 0 3 9 15 37 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Gemert MO16-3 Uden MO16-2 (2-0)final
Uden MO16-2 Geel-Zwart MO16-2 (0-8)final
Gemert MO16-3 Geel-Zwart MO16-2 (2-8)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Uden MO16-2 Rosmalen MO16-4 (5-4)scheduled
Liempde MO16-2 Rosmalen MO16-4 (2-1)scheduled
Uden MO16-2 Liempde MO16-2 (3-3)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Geel-Zwart MO16-2 Gemert MO16-3 (12-1)final
Gemert MO16-3 Oss MO16-3 (2-5)scheduled
Geel-Zwart MO16-2 Oss MO16-3 (6-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Uden MO16-2 Berlicum MO16-1 (5-5)scheduled
Oss MO16-3 Berlicum MO16-1 (2-3)final
Uden MO16-2 Oss MO16-3 (6-5)final
Rosmalen MO16-4 Liempde MO16-2 (1-2)scheduled
Liempde MO16-2 Gemert MO16-3 (1-1)final
Rosmalen MO16-4 Gemert MO16-3 (1-4)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Oss MO16-3 Geel-Zwart MO16-2 (0-6)final
Berlicum MO16-1 Uden MO16-2 (7-2)final
Geel-Zwart MO16-2 Liempde MO16-2 (3-2)final
Uden MO16-2 Gemert MO16-3 (9-0)final
Oss MO16-3 Liempde MO16-2 (3-2)final
Berlicum MO16-1 Gemert MO16-3 (7-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Liempde MO16-2 Berlicum MO16-1 (5-6)final
Geel-Zwart MO16-2 Berlicum MO16-1 (4-1)final
Liempde MO16-2 Geel-Zwart MO16-2 (0-9)final
Oss MO16-3 Gemert MO16-3 (4-2)final
Gemert MO16-3 Rosmalen MO16-4 (2-0)scheduled
Oss MO16-3 Rosmalen MO16-4 (3-1)scheduled
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Gemert MO16-3 Liempde MO16-2 (3-3)final
Berlicum MO16-1 Liempde MO16-2 (1-1)final
Geel-Zwart MO16-2 Rosmalen MO16-4 (3-1)final
Gemert MO16-3 Berlicum MO16-1 (1-4)final
Rosmalen MO16-4 Uden MO16-2 (1-1)final
Geel-Zwart MO16-2 Uden MO16-2 (6-2)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Rosmalen MO16-4 Oss MO16-3 (2-2)scheduled
Berlicum MO16-1 Oss MO16-3 (3-0)final
Rosmalen MO16-4 Berlicum MO16-1 (3-3)scheduled
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
Berlicum MO16-1 Geel-Zwart MO16-2 (1-1)final
Rosmalen MO16-4 Geel-Zwart MO16-2 (0-7)final
Berlicum MO16-1 Rosmalen MO16-4 (3-0)final
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
Liempde MO16-2 Oss MO16-3 (1-1)final
Oss MO16-3 Uden MO16-2 (8-4)final
Liempde MO16-2 Uden MO16-2 (6-1)final