header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO16-1

Spelers MO16-1

Geen foto beschikbaar
Ise van den Berg
Geen foto beschikbaar
Willemijn Bijman
Geen foto beschikbaar
Lieve van der Hooft
Geen foto beschikbaar
Willemijn Remmers
Geen foto beschikbaar
Noor Remmers
Geen foto beschikbaar
Pleun van den Thillart
Geen foto beschikbaar
Evelien Veltman
Geen foto beschikbaar
Lieke van 't Westeinde

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Wouter Koning Mail
Coach Rein van Lith Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Hilde van Noort Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berlicum MO16-1 10 28 9 1 0 40 10 0
2 Bommelerwaard MO16-1 10 17 5 2 3 26 23 0
3 Uden MO16-2 10 16 5 1 4 29 19 0
4 Den Bosch MO16-4 10 13 4 1 5 23 30 0
5 HDL MO16-1 10 7 2 1 7 24 45 0
6 Rosmalen MO16-3 10 2 1 2 7 8 23 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Den Bosch MO16-4 Berlicum MO16-1 (0-3)final
HDL MO16-1 Rosmalen MO16-3 (4-1)final
Uden MO16-2 Bommelerwaard MO16-1 (6-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Rosmalen MO16-3 Den Bosch MO16-4 (1-2)final
Bommelerwaard MO16-1 HDL MO16-1 (4-1)final
Berlicum MO16-1 Uden MO16-2 (2-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HDL MO16-1 Uden MO16-2 (2-6)final
Den Bosch MO16-4 Bommelerwaard MO16-1 (1-3)final
Rosmalen MO16-3 Berlicum MO16-1 (0-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Bommelerwaard MO16-1 Rosmalen MO16-3 (1-1)final
HDL MO16-1 Berlicum MO16-1 (3-4)final
Uden MO16-2 Den Bosch MO16-4 (4-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Den Bosch MO16-4 HDL MO16-1 (7-3)final
Rosmalen MO16-3 Uden MO16-2 (2-1)scheduled
Berlicum MO16-1 Bommelerwaard MO16-1 (5-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Berlicum MO16-1 Den Bosch MO16-4 (8-2)final
Bommelerwaard MO16-1 Uden MO16-2 (4-2)final
Rosmalen MO16-3 HDL MO16-1 (1-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Den Bosch MO16-4 Rosmalen MO16-3 (3-0)final
DINSDAG 7 MEI 2024
HDL MO16-1 Bommelerwaard MO16-1 (2-5)final
DINSDAG 14 MEI 2024
Uden MO16-2 Berlicum MO16-1 (1-4)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Berlicum MO16-1 Rosmalen MO16-3 (4-1)final
Bommelerwaard MO16-1 Den Bosch MO16-4 (2-2)final
Uden MO16-2 HDL MO16-1 (3-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Rosmalen MO16-3 Bommelerwaard MO16-1 (1-3)final
Den Bosch MO16-4 Uden MO16-2 (0-3)final
Berlicum MO16-1 HDL MO16-1 (8-0)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
HDL MO16-1 Den Bosch MO16-4 (3-6)final
Bommelerwaard MO16-1 Berlicum MO16-1 (0-2)final
Uden MO16-2 Rosmalen MO16-3 (2-0)final