header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO16-2

Spelers MO16-2

Geen foto beschikbaar
Madelief de Beer
Geen foto beschikbaar
Janna Janssen
Geen foto beschikbaar
Puck Meulenbroek
Geen foto beschikbaar
Emma van Pinxteren
Geen foto beschikbaar
Sterre van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Isabel van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Nynke Sinnema
Geen foto beschikbaar
Roos Wannink

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Ernst-Jan Melisie Mail
Coach Robert Wannink Mail
Trainer Roos Vogels Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Danielle van Boxtel Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Drunen MO16-1 10 28 9 1 0 55 14 0
2 Dommel MO16-2 10 16 5 1 4 32 36 0
3 Rosmalen MO16-4 10 13 3 4 3 21 23 0
4 MEP MO16-4 10 12 3 3 4 23 23 0
5 Den Bosch MO16-5 10 7 2 1 7 27 32 0
6 Berlicum MO16-2 10 5 2 2 6 22 52 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Dommel MO16-2 Drunen MO16-1 (2-11)final
Berlicum MO16-2 Rosmalen MO16-4 (3-2)final
MEP MO16-4 Den Bosch MO16-5 (3-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Den Bosch MO16-5 Dommel MO16-2 (1-4)final
Drunen MO16-1 Berlicum MO16-2 (5-1)final
Rosmalen MO16-4 MEP MO16-4 (1-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Berlicum MO16-2 Den Bosch MO16-5 (1-6)final
Dommel MO16-2 MEP MO16-4 (3-2)scheduled
Drunen MO16-1 Rosmalen MO16-4 (2-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Den Bosch MO16-5 Drunen MO16-1 (3-4)final
Dommel MO16-2 Rosmalen MO16-4 (3-4)final
MAANDAG 25 MAART 2024
MEP MO16-4 Berlicum MO16-2 (4-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Rosmalen MO16-4 Den Bosch MO16-5 (2-2)final
Drunen MO16-1 MEP MO16-4 (3-0)final
Berlicum MO16-2 Dommel MO16-2 (4-2)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Den Bosch MO16-5 MEP MO16-4 (1-3)final
Rosmalen MO16-4 Berlicum MO16-2 (2-2)final
Drunen MO16-1 Dommel MO16-2 (7-3)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
MEP MO16-4 Rosmalen MO16-4 (2-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Berlicum MO16-2 Drunen MO16-1 (0-11)final
DONDERDAG 16 MEI 2024
Dommel MO16-2 Den Bosch MO16-5 (3-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Rosmalen MO16-4 Drunen MO16-1 (3-5)final
Den Bosch MO16-5 Berlicum MO16-2 (7-3)final
MEP MO16-4 Dommel MO16-2 (2-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Rosmalen MO16-4 Dommel MO16-2 (1-1)final
Drunen MO16-1 Den Bosch MO16-5 (6-1)final
Berlicum MO16-2 MEP MO16-4 (2-5)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
MEP MO16-4 Drunen MO16-1 (1-1)scheduled
Den Bosch MO16-5 Rosmalen MO16-4 (2-3)final
Dommel MO16-2 Berlicum MO16-2 (8-2)final