header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO18-2

Spelers MO18-2

Geen foto beschikbaar
Lara Buenen
Geen foto beschikbaar
Isabelle Draijer
Geen foto beschikbaar
Senna van Eenbergen
Geen foto beschikbaar
Nynke van Ierland
Geen foto beschikbaar
Yuli Jacobs
Geen foto beschikbaar
Lisa van Mensvoort
Geen foto beschikbaar
Noa van Pinxten
Geen foto beschikbaar
Mijntje Quivooij
Geen foto beschikbaar
Madelief Ramakers
Geen foto beschikbaar
Zara Schuring
Geen foto beschikbaar
Noortje Wannink
Geen foto beschikbaar
Noraly van de Wiel
Geen foto beschikbaar
Maud Wolfert

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Fabiënne Honselaar Mail
Coach Michiel Ramakers Mail
Coach Geert Jan Schuring Mail
Trainer Fabiënne Honselaar Mail
Manager Twan van Eenbergen Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oedenrode MO18-1 14 34 11 1 2 44 18 0
2 Hopbel MO18-1 14 25 8 1 5 45 28 0
3 Son MO18-1 14 22 7 1 6 29 28 0
4 Uden MO18-1 14 22 6 4 4 26 19 0
5 Den Bosch MO18-3 14 21 7 0 7 20 21 0
6 Dommel MO18-1 14 13 4 1 9 25 32 0
7 Berlicum MO18-2 14 12 3 3 8 8 21 0
8 Delta Venlo MO18-6 14 12 3 3 8 16 46 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Den Bosch MO18-3 Delta Venlo MO18-6 (2-0)final
Dommel MO18-1 Hopbel MO18-1 (2-1)final
Son MO18-1 Uden MO18-1 (1-3)final
Oedenrode MO18-1 Berlicum MO18-2 (1-0)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Son MO18-1 (0-3)final
Uden MO18-1 Dommel MO18-1 (1-1)final
Hopbel MO18-1 Den Bosch MO18-3 (1-0)final
Delta Venlo MO18-6 Oedenrode MO18-1 (3-2)scheduled
WOENSDAG 8 NOVEMBER 2023
Den Bosch MO18-3 Dommel MO18-1 (4-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Son MO18-1 Delta Venlo MO18-6 (2-2)final
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Uden MO18-1 (1-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Delta Venlo MO18-6 Berlicum MO18-2 (1-0)final
Dommel MO18-1 Oedenrode MO18-1 (0-2)scheduled
Uden MO18-1 Den Bosch MO18-3 (1-0)final
MAANDAG 20 NOVEMBER 2023
Oedenrode MO18-1 Hopbel MO18-1 (4-3)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Hopbel MO18-1 (1-3)final
Son MO18-1 Dommel MO18-1 (2-1)final
Delta Venlo MO18-6 Uden MO18-1 (1-1)final
Oedenrode MO18-1 Den Bosch MO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Den Bosch MO18-3 Son MO18-1 (2-1)final
Hopbel MO18-1 Delta Venlo MO18-6 (5-0)final
Dommel MO18-1 Berlicum MO18-2 (3-1)final
Oedenrode MO18-1 Uden MO18-1 (2-2)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Berlicum MO18-2 Den Bosch MO18-3 (1-0)final
Uden MO18-1 Hopbel MO18-1 (4-2)final
Son MO18-1 Oedenrode MO18-1 (2-4)scheduled
Delta Venlo MO18-6 Dommel MO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Berlicum MO18-2 Oedenrode MO18-1 (0-3)scheduled
Delta Venlo MO18-6 Den Bosch MO18-3 (0-1)final
Hopbel MO18-1 Dommel MO18-1 (2-1)final
Uden MO18-1 Son MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Den Bosch MO18-3 Hopbel MO18-1 (5-3)final
Son MO18-1 Berlicum MO18-2 (3-0)final
Oedenrode MO18-1 Delta Venlo MO18-6 (7-0)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Dommel MO18-1 Den Bosch MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Delta Venlo MO18-6 Son MO18-1 (2-6)final
WOENSDAG 3 APRIL 2024
Dommel MO18-1 Uden MO18-1 (2-3)final
Hopbel MO18-1 Oedenrode MO18-1 (4-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Den Bosch MO18-3 Uden MO18-1 (2-1)final
Berlicum MO18-2 Delta Venlo MO18-6 (1-1)final
Son MO18-1 Hopbel MO18-1 (1-5)scheduled
Oedenrode MO18-1 Dommel MO18-1 (6-2)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Uden MO18-1 Berlicum MO18-2 (0-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Hopbel MO18-1 Berlicum MO18-2 (2-2)final
Uden MO18-1 Delta Venlo MO18-6 (4-1)final
Dommel MO18-1 Son MO18-1 (1-3)final
Den Bosch MO18-3 Oedenrode MO18-1 (2-4)scheduled
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Berlicum MO18-2 Dommel MO18-1 (1-0)final
Son MO18-1 Den Bosch MO18-3 (3-0)final
Delta Venlo MO18-6 Hopbel MO18-1 (0-7)final
Uden MO18-1 Oedenrode MO18-1 (0-1)scheduled
WOENSDAG 8 MEI 2024
Dommel MO18-1 Delta Venlo MO18-6 (6-2)final
Hopbel MO18-1 Son MO18-1 (4-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Hopbel MO18-1 Uden MO18-1 (3-5)scheduled
Oedenrode MO18-1 Son MO18-1 (3-0)final
Den Bosch MO18-3 Berlicum MO18-2 (1-0)final