header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO12-1

Spelers MO12-1

Geen foto beschikbaar
Liviya Bos
Geen foto beschikbaar
Leena Bos
Geen foto beschikbaar
Lauren Cornelissen
Geen foto beschikbaar
Hanne van Empel
Geen foto beschikbaar
Marit Eurlings
Geen foto beschikbaar
Puk van Grinsven
Geen foto beschikbaar
Suus van Helvoort
Geen foto beschikbaar
Tessel van Lith
Geen foto beschikbaar
Jade Loomans
Geen foto beschikbaar
Evi Lunenburg
Geen foto beschikbaar
Nienke van Maaren
Geen foto beschikbaar
Fieke Prince Kerkhof
Geen foto beschikbaar
Lynn Reijne
Geen foto beschikbaar
Isabelle Snijders

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Jessika Cornelissen Mail
Trainer Nick Loomans Mail
Trainer Hockey Werkt Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oss MO12-2 10 25 8 1 1 50 14 0
2 Berlicum MO12-1 10 22 7 1 2 46 23 0
3 Rosmalen MO12-4 10 17 5 2 3 33 35 0
4 Heesch MO12-2 10 13 4 1 5 29 34 0
5 Uden MO12-3 10 6 2 0 8 24 53 0
6 Dommel MO12-3 10 4 1 1 8 25 48 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Berlicum MO12-1 Oss MO12-2 (4-2)scheduled
Heesch MO12-2 Uden MO12-3 (9-2)scheduled
Rosmalen MO12-4 Dommel MO12-3 (7-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Uden MO12-3 Berlicum MO12-1 (2-5)scheduled
Dommel MO12-3 Heesch MO12-2 (3-1)final
Oss MO12-2 Rosmalen MO12-4 (5-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Oss MO12-2 Dommel MO12-3 (3-1)final
Berlicum MO12-1 Heesch MO12-2 (5-2)final
Rosmalen MO12-4 Uden MO12-3 (4-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Uden MO12-3 Oss MO12-2 (1-11)final
Heesch MO12-2 Rosmalen MO12-4 (3-1)final
Berlicum MO12-1 Dommel MO12-3 (6-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Dommel MO12-3 Uden MO12-3 (2-6)final
Oss MO12-2 Heesch MO12-2 (4-1)final
Rosmalen MO12-4 Berlicum MO12-1 (4-2)final
MAANDAG 8 APRIL 2024
Rosmalen MO12-4 Oss MO12-2 (2-2)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Dommel MO12-3 Rosmalen MO12-4 (6-6)final
Uden MO12-3 Heesch MO12-2 (4-5)final
Oss MO12-2 Berlicum MO12-1 (5-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Heesch MO12-2 Dommel MO12-3 (3-1)final
MAANDAG 6 MEI 2024
Berlicum MO12-1 Uden MO12-3 (6-0)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Dommel MO12-3 Oss MO12-2 (3-6)final
Heesch MO12-2 Berlicum MO12-1 (3-3)final
Uden MO12-3 Rosmalen MO12-4 (3-4)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Dommel MO12-3 Berlicum MO12-1 (2-6)final
Rosmalen MO12-4 Heesch MO12-2 (4-2)final
Oss MO12-2 Uden MO12-3 (5-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Uden MO12-3 Dommel MO12-3 (4-2)final
Heesch MO12-2 Oss MO12-2 (0-7)final
Berlicum MO12-1 Rosmalen MO12-4 (8-1)final