header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO14-1

Spelers MO14-1

Geen foto beschikbaar
Liselotte Bax
Geen foto beschikbaar
Jasmijn Bax
Geen foto beschikbaar
Beau van Cauter
Geen foto beschikbaar
Fenne Duwel
Geen foto beschikbaar
Julie van Eijk
Geen foto beschikbaar
Suze Engelen
Geen foto beschikbaar
Lize van Gaal
Geen foto beschikbaar
Eva Hoegee
Geen foto beschikbaar
Eline van der Maarel
Geen foto beschikbaar
Tatum van Nuenen
Geen foto beschikbaar
Lobke Scheij
Geen foto beschikbaar
Neelke van den Thillart
Geen foto beschikbaar
Lieke Verhoeven
Geen foto beschikbaar
Jinthe Weijts

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Stan van den Thillart Mail
Trainer Stan van den Thillart Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Lianne Weijts Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berlicum MO14-1 10 25 8 1 1 42 7 0
2 Vlijmen MO14-2 10 20 6 2 2 16 5 0
3 Bommelerwaard MO14-1 10 16 5 1 4 22 19 0
4 Den Bosch MO14-5 10 12 4 0 6 17 32 0
5 Heesch MO14-2 10 10 3 1 6 16 25 0
6 Drunen MO14-2 10 4 1 1 8 12 37 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Berlicum MO14-1 Drunen MO14-2 (3-0)final
Bommelerwaard MO14-1 Heesch MO14-2 (2-1)final
Den Bosch MO14-5 Vlijmen MO14-2 (0-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Drunen MO14-2 Den Bosch MO14-5 (0-4)final
Heesch MO14-2 Berlicum MO14-1 (1-7)final
Vlijmen MO14-2 Bommelerwaard MO14-1 (0-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Bommelerwaard MO14-1 Drunen MO14-2 (3-1)final
Vlijmen MO14-2 Heesch MO14-2 (2-1)final
Den Bosch MO14-5 Berlicum MO14-1 (0-5)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Drunen MO14-2 Vlijmen MO14-2 (0-5)final
Berlicum MO14-1 Bommelerwaard MO14-1 (2-0)final
Den Bosch MO14-5 Heesch MO14-2 (2-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Bommelerwaard MO14-1 Den Bosch MO14-5 (8-2)final
Vlijmen MO14-2 Berlicum MO14-1 (0-0)final
Heesch MO14-2 Drunen MO14-2 (3-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Drunen MO14-2 Berlicum MO14-1 (2-7)final
Vlijmen MO14-2 Den Bosch MO14-5 (0-1)final
Heesch MO14-2 Bommelerwaard MO14-1 (2-1)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
Berlicum MO14-1 Heesch MO14-2 (4-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Den Bosch MO14-5 Drunen MO14-2 (4-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Bommelerwaard MO14-1 Vlijmen MO14-2 (0-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Heesch MO14-2 Vlijmen MO14-2 (1-1)scheduled
Drunen MO14-2 Bommelerwaard MO14-1 (3-3)final
Berlicum MO14-1 Den Bosch MO14-5 (9-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Heesch MO14-2 Den Bosch MO14-5 (4-3)final
Vlijmen MO14-2 Drunen MO14-2 (3-1)final
Bommelerwaard MO14-1 Berlicum MO14-1 (2-5)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Den Bosch MO14-5 Bommelerwaard MO14-1 (1-2)final
Berlicum MO14-1 Vlijmen MO14-2 (0-2)scheduled
Drunen MO14-2 Heesch MO14-2 (3-2)final