header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO14-2

Spelers MO14-2

Geen foto beschikbaar
Noor van Aarle
Geen foto beschikbaar
Nienke Boleij
Geen foto beschikbaar
Ise vd Doelen
Geen foto beschikbaar
Rikki van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Fanne van Heijst
Geen foto beschikbaar
Rona Hulsman
Geen foto beschikbaar
Jenske Prince Kerkhof
Geen foto beschikbaar
Mirte van Roosmalen
Geen foto beschikbaar
Floor Simon
Geen foto beschikbaar
Emma Tibosch
Geen foto beschikbaar
Mara Van Jaarsveld

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Bart Boleij Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Hanneke van Heijst Mail
Manager Joke Prince Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MOP MO14-5 9 27 9 0 0 36 9 0
2 Berlicum MO14-2 10 21 7 0 3 28 22 0
3 Rosmalen MO14-6 10 18 6 0 4 25 20 0
4 Heesch MO14-4 10 13 4 1 5 25 28 0
5 Oedenrode MO14-2 10 7 2 1 7 28 38 0
6 MEP MO14-5 9 0 0 0 9 12 37 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Oedenrode MO14-2 MEP MO14-5 (6-3)scheduled
Heesch MO14-4 Rosmalen MO14-6 (2-3)final
MOP MO14-5 Berlicum MO14-2 (4-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
MEP MO14-5 Heesch MO14-4 (1-4)final
Berlicum MO14-2 Oedenrode MO14-2 (4-3)scheduled
Rosmalen MO14-6 MOP MO14-5 (2-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Oedenrode MO14-2 MOP MO14-5 (2-6)scheduled
MEP MO14-5 Rosmalen MO14-6 (1-5)final
Heesch MO14-4 Berlicum MO14-2 (2-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Berlicum MO14-2 MEP MO14-5 (4-0)scheduled
Oedenrode MO14-2 Rosmalen MO14-6 (0-2)scheduled
MOP MO14-5 Heesch MO14-4 (4-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Rosmalen MO14-6 Berlicum MO14-2 (3-4)final
MEP MO14-5 MOP MO14-5 (1-4)final
Heesch MO14-4 Oedenrode MO14-2 (3-2)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
MEP MO14-5 Oedenrode MO14-2 (3-5)scheduled
Rosmalen MO14-6 Heesch MO14-4 (2-0)scheduled
DINSDAG 16 APRIL 2024
Berlicum MO14-2 MOP MO14-5 (0-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Heesch MO14-4 MEP MO14-5 (5-1)final
Oedenrode MO14-2 Berlicum MO14-2 (3-5)scheduled
MOP MO14-5 Rosmalen MO14-6 (3-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Rosmalen MO14-6 MEP MO14-5 (2-1)final
MOP MO14-5 Oedenrode MO14-2 (3-0)scheduled
Berlicum MO14-2 Heesch MO14-4 (4-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Rosmalen MO14-6 Oedenrode MO14-2 (5-3)scheduled
MEP MO14-5 Berlicum MO14-2 (1-2)final
Heesch MO14-4 MOP MO14-5 (2-6)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Oedenrode MO14-2 Heesch MO14-4 (4-4)scheduled
Berlicum MO14-2 Rosmalen MO14-6 (2-1)final