header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO12-2

Spelers MO12-2

Geen foto beschikbaar
Cato Foederer
Geen foto beschikbaar
Elin Hamers
Geen foto beschikbaar
Kensi van Helvert
Geen foto beschikbaar
Sophie Kamp
Geen foto beschikbaar
Elisa Kempe
Geen foto beschikbaar
Ise Koppens
Geen foto beschikbaar
Feline Luijpen
Geen foto beschikbaar
Marieke Moll van Charante
Geen foto beschikbaar
Robin van de Mortel
Geen foto beschikbaar
Vive Mutsaars
Geen foto beschikbaar
Tess van Ooij
Geen foto beschikbaar
Sophie Swanenberg
Geen foto beschikbaar
Mirthe Tibosch
Geen foto beschikbaar
Fenna de Wit

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Martijn Mortel Mail
Coach Guido Mutsaars Mail
Trainer Hockey Werkt Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HDL MO12-1 10 28 9 1 0 93 15 0
2 Uden MO12-5 10 23 7 2 1 38 16 0
3 Berlicum MO12-2 10 14 4 2 4 19 29 0
4 Rosmalen MO12-6 10 7 2 1 7 19 47 0
5 Oss MO12-4 10 7 2 1 7 10 45 0
6 Geel-Zwart MO12-2 10 6 1 3 6 9 36 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDL MO12-1 Uden MO12-5 (4-4)final
Geel-Zwart MO12-2 Rosmalen MO12-6 (3-1)final
Oss MO12-4 Berlicum MO12-2 (0-5)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Berlicum MO12-2 HDL MO12-1 (0-10)final
Uden MO12-5 Geel-Zwart MO12-2 (3-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HDL MO12-1 Rosmalen MO12-6 (13-2)final
Oss MO12-4 Geel-Zwart MO12-2 (2-1)final
Berlicum MO12-2 Uden MO12-5 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Geel-Zwart MO12-2 HDL MO12-1 (1-8)final
Rosmalen MO12-6 Berlicum MO12-2 (1-2)final
Oss MO12-4 Uden MO12-5 (0-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HDL MO12-1 Oss MO12-4 (9-1)final
Berlicum MO12-2 Geel-Zwart MO12-2 (0-0)final
Uden MO12-5 Rosmalen MO12-6 (6-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Uden MO12-5 HDL MO12-1 (3-8)final
Berlicum MO12-2 Oss MO12-4 (2-0)scheduled
Rosmalen MO12-6 Geel-Zwart MO12-2 (4-1)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
Rosmalen MO12-6 Oss MO12-4 (4-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDL MO12-1 Berlicum MO12-2 (9-1)final
Geel-Zwart MO12-2 Uden MO12-5 (2-2)final
Oss MO12-4 Rosmalen MO12-6 (5-3)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Rosmalen MO12-6 HDL MO12-1 (2-10)final
Uden MO12-5 Berlicum MO12-2 (3-0)final
Geel-Zwart MO12-2 Oss MO12-4 (1-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HDL MO12-1 Geel-Zwart MO12-2 (10-0)final
Uden MO12-5 Oss MO12-4 (4-0)final
Berlicum MO12-2 Rosmalen MO12-6 (2-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Oss MO12-4 HDL MO12-1 (1-12)final
Geel-Zwart MO12-2 Berlicum MO12-2 (0-5)final
Rosmalen MO12-6 Uden MO12-5 (0-5)final