header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

JO14-1

Spelers JO14-1

Geen foto beschikbaar
Bob Bottema
Geen foto beschikbaar
Otto Daelmans
Geen foto beschikbaar
Jari van Helvert
Geen foto beschikbaar
Tom van der Kuil
Geen foto beschikbaar
Ethan Oosthuizen
Geen foto beschikbaar
Raf van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Sven van de Ven
Geen foto beschikbaar
Max van der Ven
Geen foto beschikbaar
Floris Verhoeven
Geen foto beschikbaar
Mik Verploegen
Geen foto beschikbaar
Max van der Walle

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Jasper van Ast Mail
Coach Steven Bottema Mail
Coach René Daelmans Mail
Trainer Jasper van Ast Mail
Trainer René Daelmans Mail
Manager Thijs Falkenburg Mail
Manager William Verploegen Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rosmalen JO14-2 10 23 7 2 1 39 26 0
2 DES JO14-1 10 20 6 2 2 37 24 0
3 MOP JO14-2 10 18 6 0 4 31 23 0
4 Were Di JO14-1 10 16 5 1 4 32 22 0
5 Berlicum JO14-1 10 6 1 3 6 25 34 0
6 Oirschot JO14-2 10 2 0 2 8 16 51 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Oirschot JO14-2 Berlicum JO14-1 (3-3)final
Rosmalen JO14-2 Were Di JO14-1 (3-2)final
MOP JO14-2 DES JO14-1 (1-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Berlicum JO14-1 MOP JO14-2 (1-3)final
DES JO14-1 Rosmalen JO14-2 (7-1)final
Were Di JO14-1 Oirschot JO14-2 (5-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Berlicum JO14-1 DES JO14-1 (2-2)scheduled
Oirschot JO14-2 Rosmalen JO14-2 (1-3)final
MOP JO14-2 Were Di JO14-1 (1-5)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Were Di JO14-1 Berlicum JO14-1 (6-1)final
Oirschot JO14-2 DES JO14-1 (3-5)final
Rosmalen JO14-2 MOP JO14-2 (2-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Berlicum JO14-1 Rosmalen JO14-2 (6-6)final
DES JO14-1 Were Di JO14-1 (2-4)final
MOP JO14-2 Oirschot JO14-2 (10-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Were Di JO14-1 Rosmalen JO14-2 (1-4)final
Berlicum JO14-1 Oirschot JO14-2 (5-1)final
DES JO14-1 MOP JO14-2 (1-4)final
DONDERDAG 18 APRIL 2024
MOP JO14-2 Berlicum JO14-1 (3-2)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
Oirschot JO14-2 Were Di JO14-1 (2-2)scheduled
VRIJDAG 17 MEI 2024
Rosmalen JO14-2 DES JO14-1 (2-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Were Di JO14-1 MOP JO14-2 (1-2)final
DES JO14-1 Berlicum JO14-1 (3-2)final
Rosmalen JO14-2 Oirschot JO14-2 (9-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
MOP JO14-2 Rosmalen JO14-2 (4-5)final
Berlicum JO14-1 Were Di JO14-1 (2-3)final
DES JO14-1 Oirschot JO14-2 (7-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Rosmalen JO14-2 Berlicum JO14-1 (4-1)final
Oirschot JO14-2 MOP JO14-2 (1-2)final
Were Di JO14-1 DES JO14-1 (3-4)scheduled