header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

JO14-2

Spelers JO14-2

Geen foto beschikbaar
Thijmen van Beek
Geen foto beschikbaar
Bob van Cauter
Geen foto beschikbaar
Thomas Dik
Geen foto beschikbaar
Wout Eurlings
Geen foto beschikbaar
Tijn Falkenburg
Geen foto beschikbaar
Thom Foederer
Geen foto beschikbaar
Maxime Ghysen
Geen foto beschikbaar
Kas de Goeij
Geen foto beschikbaar
Luus Janssen
Geen foto beschikbaar
Jarno Koppens
Geen foto beschikbaar
Casper Lamers
Geen foto beschikbaar
Cas Mutsaars
Geen foto beschikbaar
Maxim Schuttelaar

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Bastiaan Eurlings Mail
Coach Twan de Goeij Mail
Coach Mark Koppens Mail
Trainer Twan de Goeij Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Bastiaan Eurlings Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MOP JO14-4 10 26 8 2 0 50 16 0
2 Berlicum JO14-2 10 24 8 0 2 55 19 0
3 HvB JO14-3 10 17 5 2 3 24 29 0
4 Drunen JO14-1 10 8 2 2 6 22 33 0
5 Den Bosch JO14-5 10 6 1 3 6 14 43 0
6 Rosmalen JO14-3 10 4 1 1 8 21 46 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HvB JO14-3 Rosmalen JO14-3 (3-2)final
MOP JO14-4 Drunen JO14-1 (3-1)final
Berlicum JO14-2 Den Bosch JO14-5 (9-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Drunen JO14-1 Berlicum JO14-2 (3-4)final
Rosmalen JO14-3 MOP JO14-4 (2-5)final
Den Bosch JO14-5 HvB JO14-3 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rosmalen JO14-3 Drunen JO14-1 (2-3)final
HvB JO14-3 Berlicum JO14-2 (2-6)final
MOP JO14-4 Den Bosch JO14-5 (8-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HvB JO14-3 Drunen JO14-1 (3-2)final
Berlicum JO14-2 MOP JO14-4 (3-5)final
Den Bosch JO14-5 Rosmalen JO14-3 (4-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Rosmalen JO14-3 Berlicum JO14-2 (1-10)final
Drunen JO14-1 Den Bosch JO14-5 (2-2)final
MOP JO14-4 HvB JO14-3 (2-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Drunen JO14-1 MOP JO14-4 (2-2)final
Rosmalen JO14-3 HvB JO14-3 (2-4)final
Den Bosch JO14-5 Berlicum JO14-2 (1-5)scheduled
WOENSDAG 17 APRIL 2024
HvB JO14-3 Den Bosch JO14-5 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
MOP JO14-4 Rosmalen JO14-3 (7-2)final
Berlicum JO14-2 Drunen JO14-1 (7-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Drunen JO14-1 Rosmalen JO14-3 (3-6)final
Den Bosch JO14-5 MOP JO14-4 (0-9)final
Berlicum JO14-2 HvB JO14-3 (5-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Rosmalen JO14-3 Den Bosch JO14-5 (2-2)final
Drunen JO14-1 HvB JO14-3 (1-2)final
MOP JO14-4 Berlicum JO14-2 (3-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
HvB JO14-3 MOP JO14-4 (3-6)scheduled
Berlicum JO14-2 Rosmalen JO14-3 (5-2)final
Den Bosch JO14-5 Drunen JO14-1 (2-4)final