header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

JO12-1

Spelers JO12-1

Geen foto beschikbaar
Thom van Betteray
Geen foto beschikbaar
Lennard Bovend'eerdt
Geen foto beschikbaar
Ivo de Bruijn
Geen foto beschikbaar
Mels Chabot
Geen foto beschikbaar
Pepijn van Eupen
Geen foto beschikbaar
Max Hennipman
Geen foto beschikbaar
Tijmen Hennipman
Geen foto beschikbaar
Mels van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Valentijn Sleutjes
Geen foto beschikbaar
Finn Tak
Geen foto beschikbaar
Boaz van der Walle

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Koert Tak Mail
Coach Cas van der Walle Mail
Trainer Koert Tak Mail
Trainer Cas van der Walle Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Cas van der Walle Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Uden JO12-1 10 27 9 0 1 44 16 0
2 Geel-Zwart JO12-1 10 21 7 0 3 36 23 0
3 Berlicum JO12-1 10 19 6 1 3 44 20 0
4 Dommel JO12-2 10 13 4 1 5 41 36 0
5 Bommelerwaard JO12-1 10 6 2 0 8 10 48 0
6 Rosmalen JO12-3 10 3 1 0 9 19 51 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Geel-Zwart JO12-1 Dommel JO12-2 (3-1)final
Uden JO12-1 Bommelerwaard JO12-1 (6-1)final
Rosmalen JO12-3 Berlicum JO12-1 (0-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Bommelerwaard JO12-1 Rosmalen JO12-3 (1-0)final
Dommel JO12-2 Uden JO12-1 (3-4)final
Berlicum JO12-1 Geel-Zwart JO12-1 (3-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Geel-Zwart JO12-1 Bommelerwaard JO12-1 (3-0)final
Rosmalen JO12-3 Uden JO12-1 (1-8)final
Berlicum JO12-1 Dommel JO12-2 (4-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Uden JO12-1 Geel-Zwart JO12-1 (2-1)final
Bommelerwaard JO12-1 Berlicum JO12-1 (1-6)final
Rosmalen JO12-3 Dommel JO12-2 (2-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Geel-Zwart JO12-1 Rosmalen JO12-3 (5-1)final
Dommel JO12-2 Bommelerwaard JO12-1 (10-1)final
Berlicum JO12-1 Uden JO12-1 (0-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Berlicum JO12-1 Rosmalen JO12-3 (10-2)final
Dommel JO12-2 Geel-Zwart JO12-1 (9-3)final
Bommelerwaard JO12-1 Uden JO12-1 (0-3)final
VRIJDAG 19 APRIL 2024
Geel-Zwart JO12-1 Berlicum JO12-1 (1-5)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Rosmalen JO12-3 Bommelerwaard JO12-1 (9-1)scheduled
DONDERDAG 16 MEI 2024
Uden JO12-1 Dommel JO12-2 (8-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Dommel JO12-2 Berlicum JO12-1 (2-6)final
Bommelerwaard JO12-1 Geel-Zwart JO12-1 (1-5)final
Uden JO12-1 Rosmalen JO12-3 (6-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Dommel JO12-2 Rosmalen JO12-3 (8-1)final
Geel-Zwart JO12-1 Uden JO12-1 (5-1)scheduled
Berlicum JO12-1 Bommelerwaard JO12-1 (6-0)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Uden JO12-1 Berlicum JO12-1 (3-1)final
Bommelerwaard JO12-1 Dommel JO12-2 (4-0)final
Rosmalen JO12-3 Geel-Zwart JO12-1 (0-6)final