header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

MO16-3

Spelers MO16-3

Geen foto beschikbaar
Sam Aarninkhof
Geen foto beschikbaar
Veerle Baudewijns
Geen foto beschikbaar
Josephine Daelmans
Geen foto beschikbaar
Evi van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Sophie Foederer
Geen foto beschikbaar
Jasmijn Franken
Geen foto beschikbaar
Evi Frunt
Geen foto beschikbaar
Sam de Goeij
Geen foto beschikbaar
Floor van Haaren
Geen foto beschikbaar
Saartje Hendriks
Geen foto beschikbaar
Florine Kitslaar
Geen foto beschikbaar
Froukje Nijssen
Geen foto beschikbaar
Evy Spierings
Geen foto beschikbaar
Romy Verhagen
Geen foto beschikbaar
Esmee Verhagen

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Daphne van der Kolk Mail
Trainer Hockey Werkt Mail
Manager Franny Spierings Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Heesch MO16-2 10 30 10 0 0 57 9 0
2 Geel-Zwart MO16-3 10 16 5 1 4 39 27 0
3 Berlicum MO16-3 10 14 4 2 4 16 19 0
4 Oss MO16-6 10 13 4 1 5 36 38 0
5 Uden MO16-4 10 10 3 1 6 18 34 0
6 Rosmalen MO16-7 10 4 1 1 8 19 58 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Berlicum MO16-3 Geel-Zwart MO16-3 (2-1)final
Heesch MO16-2 Rosmalen MO16-7 (7-0)final
Uden MO16-4 Oss MO16-6 (3-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Oss MO16-6 Heesch MO16-2 (2-4)final
Geel-Zwart MO16-3 Uden MO16-4 (5-1)final
Rosmalen MO16-7 Berlicum MO16-3 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Geel-Zwart MO16-3 Oss MO16-6 (4-1)final
Berlicum MO16-3 Heesch MO16-2 (0-4)final
Uden MO16-4 Rosmalen MO16-7 (3-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Berlicum MO16-3 Oss MO16-6 (3-0)final
Heesch MO16-2 Uden MO16-4 (7-0)final
Rosmalen MO16-7 Geel-Zwart MO16-3 (4-6)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Geel-Zwart MO16-3 Heesch MO16-2 (2-4)final
Oss MO16-6 Rosmalen MO16-7 (9-3)final
Uden MO16-4 Berlicum MO16-3 (2-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Geel-Zwart MO16-3 Berlicum MO16-3 (2-3)final
Rosmalen MO16-7 Heesch MO16-2 (0-11)final
Oss MO16-6 Uden MO16-4 (2-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Heesch MO16-2 Oss MO16-6 (6-2)final
Uden MO16-4 Geel-Zwart MO16-3 (0-3)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
Berlicum MO16-3 Rosmalen MO16-7 (2-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Oss MO16-6 Geel-Zwart MO16-3 (6-6)final
Rosmalen MO16-7 Uden MO16-4 (5-4)final
Heesch MO16-2 Berlicum MO16-3 (2-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Oss MO16-6 Berlicum MO16-3 (4-2)final
Geel-Zwart MO16-3 Rosmalen MO16-7 (8-0)final
Uden MO16-4 Heesch MO16-2 (1-6)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Berlicum MO16-3 Uden MO16-4 (1-1)scheduled
Heesch MO16-2 Geel-Zwart MO16-3 (6-2)final
Rosmalen MO16-7 Oss MO16-6 (4-6)final