header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

H2

Spelers H2

Geen foto beschikbaar
Bruce van der Aa
Geen foto beschikbaar
Bouke van Breugel
Geen foto beschikbaar
Stephan van den Broek
Geen foto beschikbaar
Ludo van den Broek
Geen foto beschikbaar
Khoa Cao
Geen foto beschikbaar
Joris Frerichs
Geen foto beschikbaar
Daan Heijmans
Geen foto beschikbaar
Martijn Heijmans
Geen foto beschikbaar
Ruben Jussen
Geen foto beschikbaar
Mark van Lottum
Geen foto beschikbaar
Joris van der Pas
Geen foto beschikbaar
Jasper v.d. Scheur
Geen foto beschikbaar
Jasper van Uden
Geen foto beschikbaar
Erwin van der Velde
Geen foto beschikbaar
Ward Verhagen
Geen foto beschikbaar
Vincent Vlaminckx

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Bruce van der Aa Mail
Coach Bart van den Broek Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gemert H2-O 20 54 18 0 2 135 29 0
2 Geel-Zwart H3 20 47 15 2 3 80 38 0
3 Oranje-Rood H9 20 38 12 2 6 78 50 0
4 Best H4-O 20 34 10 4 6 64 58 0
5 Den Bosch H9 20 32 10 2 8 41 38 0
6 Den Bosch H11 20 30 9 3 8 58 55 0
7 Oedenrode H3 20 23 7 2 11 44 80 0
8 Oranje-Rood H11 20 22 6 4 10 35 47 0
9 Oirschot H2-O 20 15 4 3 13 33 62 0
10 Berlicum H2-O 20 12 3 3 14 45 96 0
11 Oss H3 20 7 3 1 16 38 98 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Oedenrode H3 Berlicum H2-O (5-3)final
Den Bosch H9 Geel-Zwart H3 (3-2)final
Oirschot H2-O Oranje-Rood H11 (1-1)final
WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2023
Gemert H2-O Oranje-Rood H9 (8-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Berlicum H2-O Den Bosch H9 (2-3)final
Geel-Zwart H3 Den Bosch H11 (3-1)final
Oss H3 Oirschot H2-O (6-4)final
Oranje-Rood H11 Gemert H2-O (5-4)final
Oranje-Rood H9 Best H4-O (5-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Gemert H2-O Oss H3 (15-1)final
Berlicum H2-O Geel-Zwart H3 (3-7)scheduled
Oirschot H2-O Den Bosch H11 (1-5)final
Best H4-O Oranje-Rood H11 (5-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oss H3 Best H4-O (2-4)scheduled
Geel-Zwart H3 Oirschot H2-O (4-1)final
Oranje-Rood H11 Oedenrode H3 (4-1)final
Oranje-Rood H9 Den Bosch H9 (1-4)final
Den Bosch H11 Gemert H2-O (1-9)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Gemert H2-O Oirschot H2-O (5-0)final
Den Bosch H9 Oranje-Rood H11 (1-0)final
Berlicum H2-O Oranje-Rood H9 (6-5)scheduled
Oedenrode H3 Oss H3 (4-2)final
Best H4-O Den Bosch H11 (5-3)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Oss H3 Den Bosch H9 (0-1)scheduled
Geel-Zwart H3 Gemert H2-O (5-3)final
Oranje-Rood H11 Berlicum H2-O (4-1)scheduled
Den Bosch H11 Oedenrode H3 (2-2)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Oirschot H2-O Best H4-O (1-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Den Bosch H11 Oss H3 (4-1)scheduled
Oedenrode H3 Oranje-Rood H9 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood H9 Geel-Zwart H3 (3-3)final
Best H4-O Gemert H2-O (2-9)final
Den Bosch H9 Den Bosch H11 (0-1)final
Berlicum H2-O Oss H3 (4-4)final
Oedenrode H3 Oirschot H2-O (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gemert H2-O Oedenrode H3 (9-0)final
Geel-Zwart H3 Best H4-O (4-2)final
Oirschot H2-O Den Bosch H9 (2-1)final
Den Bosch H11 Berlicum H2-O (6-2)scheduled
Oranje-Rood H11 Oranje-Rood H9 (2-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H9 Oss H3 (6-2)final
Berlicum H2-O Oirschot H2-O (2-3)scheduled
Oedenrode H3 Best H4-O (3-2)final
Oranje-Rood H11 Geel-Zwart H3 (2-0)final
Den Bosch H9 Gemert H2-O (0-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Den Bosch H11 Oranje-Rood H9 (1-2)final
Best H4-O Den Bosch H9 (2-1)final
Oss H3 Oranje-Rood H11 (1-2)final
Oedenrode H3 Geel-Zwart H3 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geel-Zwart H3 Oss H3 (8-2)final
Oranje-Rood H9 Oirschot H2-O (2-0)final
Berlicum H2-O Best H4-O (0-5)scheduled
Den Bosch H9 Oedenrode H3 (4-1)final
Oranje-Rood H11 Den Bosch H11 (1-1)final
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024
Gemert H2-O Berlicum H2-O (8-3)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Oranje-Rood H9 Gemert H2-O (0-1)final
Oranje-Rood H11 Oirschot H2-O (1-1)final
Geel-Zwart H3 Den Bosch H9 (4-0)final
Oss H3 Den Bosch H11 (1-5)final
Berlicum H2-O Oedenrode H3 (6-2)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Gemert H2-O Oranje-Rood H11 (6-2)final
Best H4-O Oranje-Rood H9 (4-3)final
Oirschot H2-O Oss H3 (3-4)final
Den Bosch H11 Geel-Zwart H3 (3-5)final
Den Bosch H9 Berlicum H2-O (0-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Oranje-Rood H11 Best H4-O (1-3)final
Oss H3 Gemert H2-O (0-6)final
Den Bosch H11 Oirschot H2-O (4-0)scheduled
Oranje-Rood H9 Oedenrode H3 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Best H4-O Oss H3 (3-1)scheduled
Gemert H2-O Den Bosch H11 (6-1)final
Oirschot H2-O Geel-Zwart H3 (2-3)final
Den Bosch H9 Oranje-Rood H9 (1-1)final
Oedenrode H3 Oranje-Rood H11 (3-2)final
VRIJDAG 5 APRIL 2024
Geel-Zwart H3 Berlicum H2-O (6-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Den Bosch H11 Best H4-O (3-3)scheduled
Oranje-Rood H9 Berlicum H2-O (13-0)scheduled
Oss H3 Oedenrode H3 (0-4)scheduled
Oranje-Rood H11 Den Bosch H9 (0-3)final
Oirschot H2-O Gemert H2-O (0-6)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Den Bosch H9 Oss H3 (8-0)scheduled
Gemert H2-O Geel-Zwart H3 (5-1)final
Best H4-O Oirschot H2-O (1-0)final
Berlicum H2-O Oranje-Rood H11 (2-2)scheduled
Oedenrode H3 Den Bosch H11 (5-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Den Bosch H11 Den Bosch H9 (4-1)final
Geel-Zwart H3 Oranje-Rood H9 (4-2)final
Oirschot H2-O Oedenrode H3 (6-5)final
Oss H3 Berlicum H2-O (4-2)scheduled
Gemert H2-O Best H4-O (9-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Best H4-O Geel-Zwart H3 (0-3)final
Berlicum H2-O Den Bosch H11 (1-7)final
Oranje-Rood H9 Oranje-Rood H11 (4-1)final
Den Bosch H9 Oirschot H2-O (2-1)scheduled
Oedenrode H3 Gemert H2-O (0-10)scheduled
ZONDAG 2 JUNI 2024
Gemert H2-O Den Bosch H9 (6-1)final
Geel-Zwart H3 Oranje-Rood H11 (5-0)final
Best H4-O Oedenrode H3 (9-0)final
Oirschot H2-O Berlicum H2-O (2-0)final
Oss H3 Oranje-Rood H9 (5-6)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Oranje-Rood H11 Oss H3 (2-0)final
Berlicum H2-O Gemert H2-O (1-7)scheduled
Den Bosch H9 Best H4-O (4-4)final
Geel-Zwart H3 Oedenrode H3 (4-1)final
Oranje-Rood H9 Den Bosch H11 (7-2)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Oedenrode H3 Den Bosch H9 (1-3)scheduled
Den Bosch H11 Oranje-Rood H11 (1-0)final
Oss H3 Geel-Zwart H3 (2-7)scheduled
Best H4-O Berlicum H2-O (3-3)scheduled
Oirschot H2-O Oranje-Rood H9 (3-5)final