header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

H1

Spelers H1

Geen foto beschikbaar
Jasper van Ast
Geen foto beschikbaar
Job Boonekamp
Geen foto beschikbaar
Gijs Breukels
Geen foto beschikbaar
Koen Brok
Geen foto beschikbaar
Finn Buenen
Geen foto beschikbaar
Daan van Dijk
Geen foto beschikbaar
Wouter Heijmans
Geen foto beschikbaar
Rogier Jetten
Geen foto beschikbaar
Raf Kamphuis
Geen foto beschikbaar
Teun Langenhuijsen
Geen foto beschikbaar
Mats Merkelbach
Geen foto beschikbaar
Sjors Nuijten
Geen foto beschikbaar
Kik Prins
Geen foto beschikbaar
Philip Sluijter
Geen foto beschikbaar
Matijs Steenbergen
Geen foto beschikbaar
Niels Veenhuysen

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Teun Langenhuijsen Mail
Coach Koert Tak Mail
Trainer Koert Tak Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Civicum H1 20 44 14 2 4 67 45 0
2 Uden H1 20 43 13 4 3 61 31 0
3 Oirschot H1 20 39 12 3 5 59 32 0
4 Concordia H1 20 36 10 6 4 50 38 0
5 Berlicum H1 20 28 8 4 8 51 49 0
6 Don Quishoot H1 20 28 7 7 6 44 35 0
7 Waalwijk H1 20 24 6 6 8 43 39 0
8 HOCO H1 20 22 6 4 10 43 58 0
9 DES H1 20 21 5 6 9 45 52 0
10 Nova H1 20 14 4 2 14 36 78 0
11 Druten H1 20 7 1 4 15 37 79 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Concordia H1 Oirschot H1 (3-2)final
Civicum H1 Waalwijk H1 (4-1)scheduled
HOCO H1 Berlicum H1 (3-1)final
DES H1 Uden H1 (3-3)final
Druten H1 Nova H1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Uden H1 Civicum H1 (3-2)final
Waalwijk H1 Don Quishoot H1 (4-0)scheduled
Nova H1 Concordia H1 (1-3)final
Oirschot H1 HOCO H1 (8-0)final
Berlicum H1 DES H1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
DES H1 Oirschot H1 (3-2)final
HOCO H1 Nova H1 (4-2)final
Don Quishoot H1 Civicum H1 (2-3)final
Berlicum H1 Uden H1 (1-3)final
Druten H1 Waalwijk H1 (0-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Waalwijk H1 Concordia H1 (3-3)final
Civicum H1 Druten H1 (7-2)scheduled
Nova H1 DES H1 (5-4)final
Oirschot H1 Berlicum H1 (2-1)final
Uden H1 Don Quishoot H1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HOCO H1 Waalwijk H1 (2-1)final
Concordia H1 Civicum H1 (1-2)final
Berlicum H1 Nova H1 (2-3)final
Oirschot H1 Uden H1 (1-2)final
Druten H1 Don Quishoot H1 (2-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Don Quishoot H1 Concordia H1 (1-1)final
Waalwijk H1 DES H1 (2-2)scheduled
Civicum H1 HOCO H1 (5-3)final
Nova H1 Oirschot H1 (1-1)final
Uden H1 Druten H1 (10-3)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HOCO H1 Don Quishoot H1 (2-2)final
DES H1 Civicum H1 (3-2)scheduled
Concordia H1 Druten H1 (1-1)scheduled
Nova H1 Uden H1 (2-5)final
Berlicum H1 Waalwijk H1 (2-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Don Quishoot H1 DES H1 (4-1)final
Civicum H1 Berlicum H1 (4-2)final
Waalwijk H1 Oirschot H1 (1-2)scheduled
Uden H1 Concordia H1 (2-2)final
Druten H1 HOCO H1 (3-4)final
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023
Nova H1 Waalwijk H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Berlicum H1 Don Quishoot H1 (1-0)final
DES H1 Druten H1 (3-2)scheduled
HOCO H1 Concordia H1 (2-2)scheduled
Oirschot H1 Civicum H1 (5-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Concordia H1 DES H1 (5-1)final
Don Quishoot H1 Oirschot H1 (1-2)final
Civicum H1 Nova H1 (4-3)final
HOCO H1 Uden H1 (0-2)final
Druten H1 Berlicum H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
DES H1 HOCO H1 (3-1)final
Nova H1 Don Quishoot H1 (2-1)final
Oirschot H1 Druten H1 (2-0)scheduled
Uden H1 Waalwijk H1 (5-1)scheduled
Berlicum H1 Concordia H1 (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Waalwijk H1 Civicum H1 (2-2)scheduled
Nova H1 Druten H1 (4-3)scheduled
Oirschot H1 Concordia H1 (5-1)final
Uden H1 DES H1 (2-0)final
Berlicum H1 HOCO H1 (4-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HOCO H1 Oirschot H1 (2-3)final
DES H1 Berlicum H1 (2-2)final
Concordia H1 Nova H1 (4-2)final
Civicum H1 Uden H1 (2-0)final
Don Quishoot H1 Waalwijk H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Waalwijk H1 Druten H1 (4-2)scheduled
Civicum H1 Don Quishoot H1 (3-4)final
Nova H1 HOCO H1 (1-3)final
Uden H1 Berlicum H1 (2-0)final
Oirschot H1 DES H1 (3-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
DES H1 Nova H1 (7-0)final
Concordia H1 Waalwijk H1 (1-0)scheduled
Berlicum H1 Oirschot H1 (3-3)final
Don Quishoot H1 Uden H1 (3-1)final
Druten H1 Civicum H1 (0-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Waalwijk H1 HOCO H1 (4-0)scheduled
Civicum H1 Concordia H1 (4-3)final
Don Quishoot H1 Druten H1 (3-1)scheduled
Nova H1 Berlicum H1 (2-4)final
Uden H1 Oirschot H1 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HOCO H1 Civicum H1 (3-3)final
DES H1 Waalwijk H1 (1-4)scheduled
Concordia H1 Don Quishoot H1 (2-1)scheduled
Oirschot H1 Nova H1 (7-0)final
Druten H1 Uden H1 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Civicum H1 DES H1 (5-4)final
Waalwijk H1 Berlicum H1 (2-4)scheduled
Uden H1 Nova H1 (8-2)final
Don Quishoot H1 HOCO H1 (3-2)final
Druten H1 Concordia H1 (2-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
HOCO H1 Druten H1 (8-1)scheduled
DES H1 Don Quishoot H1 (1-1)final
Concordia H1 Uden H1 (2-1)final
Oirschot H1 Waalwijk H1 (3-1)scheduled
Berlicum H1 Civicum H1 (3-4)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Concordia H1 HOCO H1 (5-1)final
Don Quishoot H1 Berlicum H1 (7-2)final
Civicum H1 Oirschot H1 (3-1)final
Waalwijk H1 Nova H1 (5-1)scheduled
Druten H1 DES H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
DES H1 Concordia H1 (2-3)final
Nova H1 Civicum H1 (0-3)final
Berlicum H1 Druten H1 (8-3)scheduled
Oirschot H1 Don Quishoot H1 (2-2)final
Uden H1 HOCO H1 (4-1)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
HOCO H1 DES H1 (1-1)scheduled
Waalwijk H1 Uden H1 (2-3)scheduled
Druten H1 Oirschot H1 (2-4)final
Concordia H1 Berlicum H1 (3-3)final
Don Quishoot H1 Nova H1 (5-1)final