header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

D30-1

Spelers D30-1

Geen foto beschikbaar
Frouke van der Hooft
Geen foto beschikbaar
Lieke Boldewijn
Geen foto beschikbaar
Annika van den Boom
Geen foto beschikbaar
Eline van Boxtel
Geen foto beschikbaar
Christy van den Broek
Geen foto beschikbaar
Carlie van Dijk
Geen foto beschikbaar
Pien Geerts-niemeijer
Geen foto beschikbaar
Anna Hoondert
Geen foto beschikbaar
Daphne van der Kolk
Geen foto beschikbaar
Lonneke van Kuijk-steenbergen
Geen foto beschikbaar
Lonneke van Roosmalen
Geen foto beschikbaar
Hannelieke van der Stappen
Geen foto beschikbaar
Ellen Steenbergengen
Geen foto beschikbaar
Nikki Steijlen-van Dijk
Geen foto beschikbaar
Allessa van de Ven
Geen foto beschikbaar
Daphne Voets

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Carlie van Dijk Mail
Manager Carlie van Dijk Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oranje-Rood DDW2 9 16 5 1 3 32 19 0
2 Rosmalen DDW2 8 16 5 1 2 24 12 0
3 Berlicum DDW1 9 14 4 2 3 24 19 0
4 Den Bosch DDW2 9 13 4 1 4 16 21 0
5 Oss DDW1 9 12 3 3 3 20 18 0
6 Uden DDW2 10 5 1 2 7 12 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 aug VMHC D30-1 n.n.b thuis - Suns Arena
25 aug SHOT D30-1 n.n.b thuis - Suns Arena

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 7 MAART 2024
Berlicum DDW1 Uden DDW2 (5-0)final
Rosmalen DDW2 Den Bosch DDW2 (0-1)final
DONDERDAG 14 MAART 2024
Uden DDW2 Oranje-Rood DDW2 (2-9)final
Oss DDW1 Rosmalen DDW2 (2-4)final
Den Bosch DDW2 Berlicum DDW1 (0-7)final
DONDERDAG 21 MAART 2024
Berlicum DDW1 Oss DDW1 (0-3)final
Rosmalen DDW2 Oranje-Rood DDW2 (2-0)final
Den Bosch DDW2 Uden DDW2 (5-1)final
DONDERDAG 28 MAART 2024
Oranje-Rood DDW2 Berlicum DDW1 (3-3)final
Oss DDW1 Den Bosch DDW2 (2-5)final
Rosmalen DDW2 Uden DDW2 (7-1)final
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Uden DDW2 Oss DDW1 (0-3)final
Berlicum DDW1 Rosmalen DDW2 (4-2)final
Den Bosch DDW2 Oranje-Rood DDW2 (1-5)scheduled
DONDERDAG 11 APRIL 2024
Uden DDW2 Berlicum DDW1 (2-2)final
DONDERDAG 18 APRIL 2024
Oranje-Rood DDW2 Uden DDW2 (1-2)scheduled
Berlicum DDW1 Den Bosch DDW2 (1-0)final
Rosmalen DDW2 Oss DDW1 (1-1)final
DONDERDAG 16 MEI 2024
Oranje-Rood DDW2 Rosmalen DDW2 (1-5)final
Oss DDW1 Berlicum DDW1 (3-0)final
Uden DDW2 Den Bosch DDW2 (0-2)scheduled
DONDERDAG 23 MEI 2024
Uden DDW2 Rosmalen DDW2 (2-3)final
Berlicum DDW1 Oranje-Rood DDW2 (2-6)scheduled
Den Bosch DDW2 Oss DDW1 (2-2)scheduled
DONDERDAG 30 MEI 2024
Oranje-Rood DDW2 Den Bosch DDW2 (3-0)scheduled
Oss DDW1 Uden DDW2 (2-2)scheduled
DONDERDAG 6 JUNI 2024
Oranje-Rood DDW2 Oss DDW1 (4-2)final