header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

DO25-2

Spelers DO25-2

Geen foto beschikbaar
Laura Brons
Geen foto beschikbaar
Donna van Doorn
Geen foto beschikbaar
Caelle Erven
Geen foto beschikbaar
Iris van Grunsven
Geen foto beschikbaar
Esmee de Haan
Geen foto beschikbaar
Jennifer Landers
Geen foto beschikbaar
Kyra van Schijndel
Geen foto beschikbaar
Maud van Schijndel
Geen foto beschikbaar
Floor Schoppema

Ondersteuning

Functie Naam Email
Aanvoerder Caelle Erven Mail
Coach Cornell Erven Mail
Trainer Hockey Werkt Mail

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geel-Zwart DO25-3 10 23 7 2 1 49 15 0
2 Berlicum DO25-2 10 22 7 1 2 35 11 0
3 Boxmeer DO25-1 10 18 7 0 3 52 16 3
4 Hopbel DO25-1 10 15 4 3 3 48 26 0
5 Oss DO25-4 10 6 2 0 8 9 64 0
6 Gemert DO25-4 10 0 0 0 10 13 74 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Oss DO25-4 Gemert DO25-4 (3-2)scheduled
Hopbel DO25-1 Boxmeer DO25-1 (2-7)scheduled
Berlicum DO25-2 Geel-Zwart DO25-3 (1-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Gemert DO25-4 Berlicum DO25-2 (1-5)final
Boxmeer DO25-1 Oss DO25-4 (5-0)scheduled
Geel-Zwart DO25-3 Hopbel DO25-1 (3-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Berlicum DO25-2 Boxmeer DO25-1 (4-0)final
Gemert DO25-4 Geel-Zwart DO25-3 (1-5)scheduled
Oss DO25-4 Hopbel DO25-1 (3-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Boxmeer DO25-1 Gemert DO25-4 (8-3)final
Hopbel DO25-1 Berlicum DO25-2 (0-0)final
Oss DO25-4 Geel-Zwart DO25-3 (0-6)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Gemert DO25-4 Hopbel DO25-1 (1-15)final
Geel-Zwart DO25-3 Boxmeer DO25-1 (1-3)final
Berlicum DO25-2 Oss DO25-4 (3-1)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Gemert DO25-4 Oss DO25-4 (1-2)scheduled
Geel-Zwart DO25-3 Berlicum DO25-2 (3-1)final
Boxmeer DO25-1 Hopbel DO25-1 (4-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Berlicum DO25-2 Gemert DO25-4 (3-1)final
Oss DO25-4 Boxmeer DO25-1 (0-7)scheduled
Hopbel DO25-1 Geel-Zwart DO25-3 (3-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Geel-Zwart DO25-3 Gemert DO25-4 (6-2)final
Boxmeer DO25-1 Berlicum DO25-2 (2-4)final
Hopbel DO25-1 Oss DO25-4 (8-0)scheduled
ZONDAG 2 JUNI 2024
Gemert DO25-4 Boxmeer DO25-1 (0-15)scheduled
Geel-Zwart DO25-3 Oss DO25-4 (18-0)scheduled
Berlicum DO25-2 Hopbel DO25-1 (4-1)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Oss DO25-4 Berlicum DO25-2 (0-10)scheduled
Boxmeer DO25-1 Geel-Zwart DO25-3 (1-2)final
Hopbel DO25-1 Gemert DO25-4 (12-1)final