header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO18-1

Spelers Zaal - MO18-1

Geen foto beschikbaar
Tessa Boukehili
Geen foto beschikbaar
Eefje Damen
Geen foto beschikbaar
Tessa Derks
Geen foto beschikbaar
Ghislaine Ten Horn
Geen foto beschikbaar
Zahra Lancel
Geen foto beschikbaar
Mareen van der Maarel
Geen foto beschikbaar
Lily de Mol
Geen foto beschikbaar
Bente Pennings
Geen foto beschikbaar
Tess de Schutter
Geen foto beschikbaar
Roos Vogels
Geen foto beschikbaar
Juul Willems

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Were Di MO18-1 12 28 9 1 2 45 28 0
2 Oss MO18-1 12 27 9 0 3 43 31 0
3 Etten-Leur MO18-1 12 20 6 2 4 42 39 0
4 Berkel-Enschot MO18-1 12 18 6 0 6 41 37 0
5 Goirle MO18-1 12 12 3 3 6 37 38 0
6 Berlicum MO18-1 12 11 3 2 7 33 53 0
7 HOCO MO18-1 12 5 1 2 9 25 40 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Goirle MO18-1 Oss MO18-1 (1-2)final
Oss MO18-1 Berkel-Enschot MO18-1 (5-3)final
Goirle MO18-1 Berkel-Enschot MO18-1 (2-4)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Etten-Leur MO18-1 HOCO MO18-1 (1-1)final
Berlicum MO18-1 HOCO MO18-1 (3-3)final
Etten-Leur MO18-1 Berlicum MO18-1 (7-4)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Oss MO18-1 Were Di MO18-1 (5-3)final
Were Di MO18-1 Berlicum MO18-1 (8-4)final
Oss MO18-1 Berlicum MO18-1 (3-4)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Goirle MO18-1 Etten-Leur MO18-1 (2-3)final
HOCO MO18-1 Etten-Leur MO18-1 (4-5)final
Goirle MO18-1 HOCO MO18-1 (5-4)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Berlicum MO18-1 Oss MO18-1 (1-3)scheduled
Etten-Leur MO18-1 Oss MO18-1 (4-5)scheduled
Berlicum MO18-1 Etten-Leur MO18-1 (4-5)final
Were Di MO18-1 Berkel-Enschot MO18-1 (4-2)scheduled
Berkel-Enschot MO18-1 HOCO MO18-1 (5-1)scheduled
Were Di MO18-1 HOCO MO18-1 (4-3)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Berlicum MO18-1 Goirle MO18-1 (2-2)final
Goirle MO18-1 Were Di MO18-1 (1-3)final
Berlicum MO18-1 Were Di MO18-1 (3-2)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Berkel-Enschot MO18-1 Etten-Leur MO18-1 (4-5)final
Oss MO18-1 Etten-Leur MO18-1 (6-5)scheduled
Berkel-Enschot MO18-1 Oss MO18-1 (2-6)scheduled
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Etten-Leur MO18-1 Berkel-Enschot MO18-1 (3-1)final
Berkel-Enschot MO18-1 Were Di MO18-1 (2-4)final
Etten-Leur MO18-1 Were Di MO18-1 (0-3)final
Oss MO18-1 HOCO MO18-1 (3-0)final
HOCO MO18-1 Goirle MO18-1 (1-4)scheduled
Oss MO18-1 Goirle MO18-1 (4-2)scheduled
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Berkel-Enschot MO18-1 Berlicum MO18-1 (6-1)final
Goirle MO18-1 Berlicum MO18-1 (9-3)final
Berkel-Enschot MO18-1 Goirle MO18-1 (5-2)final
HOCO MO18-1 Were Di MO18-1 (2-5)final
Were Di MO18-1 Oss MO18-1 (3-1)final
HOCO MO18-1 Oss MO18-1 (3-0)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Were Di MO18-1 Goirle MO18-1 (4-4)final
Etten-Leur MO18-1 Goirle MO18-1 (3-3)final
Were Di MO18-1 Etten-Leur MO18-1 (2-1)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
HOCO MO18-1 Berlicum MO18-1 (1-2)final
Berlicum MO18-1 Berkel-Enschot MO18-1 (2-4)final
HOCO MO18-1 Berkel-Enschot MO18-1 (2-3)final