header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO12-1

Spelers Zaal - MO12-1

Geen foto beschikbaar
Liviya Bos
Geen foto beschikbaar
Leena Bos
Geen foto beschikbaar
Lauren Cornelissen
Geen foto beschikbaar
Hanne van Empel
Geen foto beschikbaar
Marit Eurlings
Geen foto beschikbaar
Puk van Grinsven
Geen foto beschikbaar
Suus van Helvoort
Geen foto beschikbaar
Tessel van Lith
Geen foto beschikbaar
Jade Loomans
Geen foto beschikbaar
Evi Lunenburg
Geen foto beschikbaar
Nienke van Maaren
Geen foto beschikbaar
Fieke Prince Kerkhof
Geen foto beschikbaar
Lynn Reijne
Geen foto beschikbaar
Isabelle Snijders

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch MO12-4 12 36 12 0 0 57 9 0
2 Rosmalen MO12-4 12 22 7 1 4 55 42 0
3 Vlijmen MO12-2 12 18 6 0 6 38 34 0
4 Berlicum MO12-1 12 15 4 3 5 32 40 0
5 Dommel MO12-2 12 14 3 5 4 30 40 0
6 Oss MO12-3 12 8 2 2 8 19 36 0
7 Drunen MO12-2 12 3 1 3 8 24 54 3

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Rosmalen MO12-4 Oss MO12-3 (7-3)final
Oss MO12-3 Dommel MO12-2 (1-1)final
Rosmalen MO12-4 Dommel MO12-2 (7-3)final
Berlicum MO12-1 Den Bosch MO12-4 (0-2)scheduled
Drunen MO12-2 Den Bosch MO12-4 (2-4)final
Berlicum MO12-1 Drunen MO12-2 (5-1)scheduled
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Oss MO12-3 Drunen MO12-2 (2-4)scheduled
Vlijmen MO12-2 Drunen MO12-2 (5-2)scheduled
Oss MO12-3 Vlijmen MO12-2 (3-1)scheduled
Rosmalen MO12-4 Den Bosch MO12-4 (3-4)final
Den Bosch MO12-4 Berlicum MO12-1 (7-1)final
Rosmalen MO12-4 Berlicum MO12-1 (5-3)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Dommel MO12-2 Oss MO12-3 (1-1)final
Oss MO12-3 Den Bosch MO12-4 (0-3)final
Dommel MO12-2 Den Bosch MO12-4 (0-6)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Drunen MO12-2 Dommel MO12-2 (3-3)final
Dommel MO12-2 Berlicum MO12-1 (3-3)final
Vlijmen MO12-2 Rosmalen MO12-4 (2-4)final
Drunen MO12-2 Berlicum MO12-1 (3-3)final
Den Bosch MO12-4 Rosmalen MO12-4 (6-1)final
Vlijmen MO12-2 Den Bosch MO12-4 (1-2)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Den Bosch MO12-4 Drunen MO12-2 (9-0)final
Drunen MO12-2 Oss MO12-3 (1-2)final
Den Bosch MO12-4 Oss MO12-3 (6-1)final
Berlicum MO12-1 Vlijmen MO12-2 (2-7)scheduled
Dommel MO12-2 Vlijmen MO12-2 (3-5)scheduled
Berlicum MO12-1 Dommel MO12-2 (2-4)scheduled
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Vlijmen MO12-2 Berlicum MO12-1 (1-3)final
Berlicum MO12-1 Oss MO12-3 (4-3)final
Vlijmen MO12-2 Oss MO12-3 (3-1)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Den Bosch MO12-4 Dommel MO12-2 (4-0)final
Vlijmen MO12-2 Dommel MO12-2 (2-5)final
Den Bosch MO12-4 Vlijmen MO12-2 (4-0)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Oss MO12-3 Berlicum MO12-1 (0-2)final
Berlicum MO12-1 Rosmalen MO12-4 (4-4)final
Oss MO12-3 Rosmalen MO12-4 (2-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Drunen MO12-2 Vlijmen MO12-2 (0-5)scheduled
Rosmalen MO12-4 Vlijmen MO12-2 (5-6)scheduled
Drunen MO12-2 Rosmalen MO12-4 (0-5)scheduled
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Dommel MO12-2 Drunen MO12-2 (3-3)scheduled
Rosmalen MO12-4 Drunen MO12-2 (8-5)final
Dommel MO12-2 Rosmalen MO12-4 (4-3)final