header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - JO14-2

Spelers Zaal - JO14-2

Geen foto beschikbaar
Thijmen van Beek
Geen foto beschikbaar
Bob van Cauter
Geen foto beschikbaar
Thomas Dik
Geen foto beschikbaar
Wout Eurlings
Geen foto beschikbaar
Tijn Falkenburg
Geen foto beschikbaar
Thom Foederer
Geen foto beschikbaar
Maxime Ghysen
Geen foto beschikbaar
Kas de Goeij
Geen foto beschikbaar
Luus Janssen
Geen foto beschikbaar
Jarno Koppens
Geen foto beschikbaar
Casper Lamers
Geen foto beschikbaar
Cas Mutsaars
Geen foto beschikbaar
Maxim Schuttelaar

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Geel-Zwart JO14-3 12 33 11 0 1 80 17 0
2 HvB JO14-3 12 25 8 1 3 45 35 0
3 MOP JO14-4 12 25 8 1 3 44 38 0
4 Drunen JO14-1 12 20 6 2 4 35 39 0
5 Berlicum JO14-2 12 9 3 0 9 28 52 0
6 Rosmalen JO14-3 12 8 2 2 8 28 55 0
7 Den Bosch JO14-5 12 3 1 0 11 20 44 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Berlicum JO14-2 Den Bosch JO14-5 (2-1)final
Rosmalen JO14-3 Den Bosch JO14-5 (1-0)final
Berlicum JO14-2 Rosmalen JO14-3 (4-2)final
Geel-Zwart JO14-3 HvB JO14-3 (6-4)final
HvB JO14-3 MOP JO14-4 (5-0)final
Geel-Zwart JO14-3 MOP JO14-4 (3-0)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Geel-Zwart JO14-3 Drunen JO14-1 (8-0)final
Rosmalen JO14-3 Drunen JO14-1 (4-4)final
Geel-Zwart JO14-3 Rosmalen JO14-3 (11-0)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
MOP JO14-4 Berlicum JO14-2 (4-1)final
Berlicum JO14-2 HvB JO14-3 (2-6)final
MOP JO14-4 HvB JO14-3 (6-4)final
ZONDAG 24 DECEMBER 2023
Drunen JO14-1 Rosmalen JO14-3 (6-1)final
Den Bosch JO14-5 Geel-Zwart JO14-3 (1-7)final
MOP JO14-4 Rosmalen JO14-3 (4-4)final
Geel-Zwart JO14-3 Berlicum JO14-2 (4-2)scheduled
Drunen JO14-1 MOP JO14-4 (1-4)final
Den Bosch JO14-5 Berlicum JO14-2 (4-6)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
HvB JO14-3 Rosmalen JO14-3 (6-3)final
Den Bosch JO14-5 Rosmalen JO14-3 (3-1)scheduled
HvB JO14-3 Den Bosch JO14-5 (3-1)final
Berlicum JO14-2 Drunen JO14-1 (3-6)final
Drunen JO14-1 Geel-Zwart JO14-3 (3-2)final
Berlicum JO14-2 Geel-Zwart JO14-3 (1-7)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
MOP JO14-4 Geel-Zwart JO14-3 (3-12)final
Geel-Zwart JO14-3 Den Bosch JO14-5 (8-1)final
MOP JO14-4 Den Bosch JO14-5 (4-2)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
HvB JO14-3 Berlicum JO14-2 (4-3)final
Drunen JO14-1 Berlicum JO14-2 (4-2)final
HvB JO14-3 Drunen JO14-1 (2-1)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Den Bosch JO14-5 MOP JO14-4 (1-2)final
MOP JO14-4 Drunen JO14-1 (6-1)final
Den Bosch JO14-5 Drunen JO14-1 (3-4)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Rosmalen JO14-3 HvB JO14-3 (1-6)final
HvB JO14-3 Geel-Zwart JO14-3 (0-9)final
Rosmalen JO14-3 Geel-Zwart JO14-3 (2-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Drunen JO14-1 Den Bosch JO14-5 (3-2)final
Den Bosch JO14-5 HvB JO14-3 (1-3)scheduled
Drunen JO14-1 HvB JO14-3 (2-2)final
Rosmalen JO14-3 MOP JO14-4 (3-7)final
Berlicum JO14-2 MOP JO14-4 (1-4)final
Rosmalen JO14-3 Berlicum JO14-2 (6-1)final