header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - JO16-1

Spelers Zaal - JO16-1

Geen foto beschikbaar
Krijn Berkhout
Geen foto beschikbaar
Stijn Bertens
Geen foto beschikbaar
Guus Blokhuis
Geen foto beschikbaar
Max van Cauter
Geen foto beschikbaar
Thies Derks
Geen foto beschikbaar
Mees van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Floris Govers
Geen foto beschikbaar
Sam van der Hooft
Geen foto beschikbaar
Guo an Kersten
Geen foto beschikbaar
Ruben van Kesteren
Geen foto beschikbaar
Wouter Knaapen
Geen foto beschikbaar
Bas van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Olivier van de Wiel
Geen foto beschikbaar
Olivier van Wijk

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oss JO16-1 10 27 9 0 1 44 14 0
2 Berlicum JO16-1 10 21 7 0 3 32 22 0
3 Den Bosch JO16-3 12 19 6 1 5 42 41 0
4 Hopbel JO16-1 12 18 5 3 4 37 33 0
5 Rosmalen JO16-2 12 12 3 3 6 29 40 0
6 Gemert JO16-1 12 8 2 2 8 26 45 0
7 Uden JO16-1 10 7 2 1 7 22 37 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Berlicum JO16-1 Den Bosch JO16-3 (1-2)final
Hopbel JO16-1 Den Bosch JO16-3 (7-2)final
Berlicum JO16-1 Hopbel JO16-1 (4-3)final
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Rosmalen JO16-2 Oss JO16-1 (1-3)final
Oss JO16-1 Gemert JO16-1 (4-0)final
Rosmalen JO16-2 Gemert JO16-1 (6-3)final
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Gemert JO16-1 Rosmalen JO16-2 (1-3)final
Rosmalen JO16-2 Hopbel JO16-1 (3-3)final
Gemert JO16-1 Hopbel JO16-1 (5-4)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Berlicum JO16-1 Uden JO16-1 (4-2)final
Den Bosch JO16-3 Hopbel JO16-1 (6-5)final
Gemert JO16-1 Uden JO16-1 (4-5)final
Hopbel JO16-1 Oss JO16-1 (3-2)final
Berlicum JO16-1 Gemert JO16-1 (4-3)final
Den Bosch JO16-3 Oss JO16-1 (3-6)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Oss JO16-1 Hopbel JO16-1 (4-1)scheduled
Uden JO16-1 Hopbel JO16-1 (0-1)final
Oss JO16-1 Uden JO16-1 (4-1)scheduled
Rosmalen JO16-2 Den Bosch JO16-3 (2-4)final
Den Bosch JO16-3 Berlicum JO16-1 (3-4)scheduled
Rosmalen JO16-2 Berlicum JO16-1 (2-3)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Hopbel JO16-1 Gemert JO16-1 (2-2)final
Gemert JO16-1 Berlicum JO16-1 (0-6)final
Hopbel JO16-1 Berlicum JO16-1 (2-1)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Uden JO16-1 Rosmalen JO16-2 (1-1)final
Den Bosch JO16-3 Rosmalen JO16-2 (3-2)final
Uden JO16-1 Den Bosch JO16-3 (4-3)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Gemert JO16-1 Oss JO16-1 (2-3)final
Oss JO16-1 Den Bosch JO16-3 (4-1)final
Gemert JO16-1 Den Bosch JO16-3 (1-1)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Hopbel JO16-1 Uden JO16-1 (3-1)final
Rosmalen JO16-2 Uden JO16-1 (5-3)final
Hopbel JO16-1 Rosmalen JO16-2 (3-3)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Oss JO16-1 Berlicum JO16-1 (4-2)scheduled
Berlicum JO16-1 Rosmalen JO16-2 (3-1)final
Oss JO16-1 Rosmalen JO16-2 (10-0)scheduled
Den Bosch JO16-3 Gemert JO16-1 (5-2)scheduled
Uden JO16-1 Gemert JO16-1 (2-3)scheduled
Den Bosch JO16-3 Uden JO16-1 (9-3)final