header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO12-2

Spelers Zaal - MO12-2

Geen foto beschikbaar
Famke Engelen
Geen foto beschikbaar
Cato Foederer
Geen foto beschikbaar
Elin Hamers
Geen foto beschikbaar
Kensi van Helvert
Geen foto beschikbaar
Sophie Kamp
Geen foto beschikbaar
Elisa Kempe
Geen foto beschikbaar
Ise Koppens
Geen foto beschikbaar
Feline Luijpen
Geen foto beschikbaar
Marieke Moll van Charante
Geen foto beschikbaar
Robin van de Mortel
Geen foto beschikbaar
Vive Mutsaars
Geen foto beschikbaar
Tess van Ooij
Geen foto beschikbaar
Sophie Swanenberg
Geen foto beschikbaar
Mirthe Tibosch
Geen foto beschikbaar
Fenna de Wit

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hopbel MO12-11-C 10 30 10 0 0 81 6 0
2 Boekel MO12-1-mix 10 22 7 1 2 54 25 0
3 Berlicum MO12-2 12 18 6 0 6 32 39 0
4 Uden MO12-3 10 16 5 1 4 34 31 0
5 Gemert MO12-4 12 15 5 0 7 46 65 0
6 HDL MO12-1 12 6 3 0 9 37 59 3
7 Geel-Zwart MO12-2 12 6 2 0 10 18 77 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
HDL MO12-1 Berlicum MO12-2 (0-1)final
Berlicum MO12-2 Hopbel MO12-11-C (0-5)final
HDL MO12-1 Hopbel MO12-11-C (0-9)final
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Gemert MO12-4 Geel-Zwart MO12-2 (6-0)final
Geel-Zwart MO12-2 Berlicum MO12-2 (3-0)final
Gemert MO12-4 Berlicum MO12-2 (7-2)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Hopbel MO12-11-C Boekel MO12-1-mix (6-1)final
Boekel MO12-1-mix Berlicum MO12-2 (7-0)final
Hopbel MO12-11-C Berlicum MO12-2 (6-0)final
HDL MO12-1 Gemert MO12-4 (3-5)final
Uden MO12-3 Gemert MO12-4 (1-5)final
HDL MO12-1 Uden MO12-3 (8-2)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Berlicum MO12-2 Uden MO12-3 (4-3)final
Geel-Zwart MO12-2 Uden MO12-3 (0-7)final
Berlicum MO12-2 Geel-Zwart MO12-2 (11-0)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Berlicum MO12-2 Boekel MO12-1-mix (3-2)final
Gemert MO12-4 Boekel MO12-1-mix (3-11)final
Berlicum MO12-2 Gemert MO12-4 (5-3)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Gemert MO12-4 Uden MO12-3 (2-7)final
Hopbel MO12-11-C Uden MO12-3 (10-1)final
Gemert MO12-4 Hopbel MO12-11-C (1-7)final
Geel-Zwart MO12-2 HDL MO12-1 (4-2)final
HDL MO12-1 Boekel MO12-1-mix (4-7)final
Geel-Zwart MO12-2 Boekel MO12-1-mix (3-7)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Hopbel MO12-11-C HDL MO12-1 (10-0)final
HDL MO12-1 Geel-Zwart MO12-2 (10-2)final
Hopbel MO12-11-C Geel-Zwart MO12-2 (13-0)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Boekel MO12-1-mix Geel-Zwart MO12-2 (5-2)final
Uden MO12-3 Geel-Zwart MO12-2 (4-0)final
Boekel MO12-1-mix Uden MO12-3 (1-1)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Uden MO12-3 Berlicum MO12-2 (3-1)final
Berlicum MO12-2 HDL MO12-1 (5-0)scheduled
Uden MO12-3 HDL MO12-1 (5-0)scheduled
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Geel-Zwart MO12-2 Hopbel MO12-11-C (1-5)final
Hopbel MO12-11-C Gemert MO12-4 (10-2)final
Geel-Zwart MO12-2 Gemert MO12-4 (3-7)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Boekel MO12-1-mix Gemert MO12-4 (7-2)final
Gemert MO12-4 HDL MO12-1 (3-9)final
Boekel MO12-1-mix HDL MO12-1 (6-1)final