header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO14-1

Spelers Zaal - MO14-1

Geen foto beschikbaar
Liselotte Bax
Geen foto beschikbaar
Beau van Cauter
Geen foto beschikbaar
Fenne Duwel
Geen foto beschikbaar
Julie van Eijk
Geen foto beschikbaar
Suze Engelen
Geen foto beschikbaar
Lize van Gaal
Geen foto beschikbaar
Eva Hoegee
Geen foto beschikbaar
Eline van der Maarel
Geen foto beschikbaar
Tatum van Nuenen
Geen foto beschikbaar
Lobke Scheij
Geen foto beschikbaar
Neelke van den Thillart
Geen foto beschikbaar
Lieke Verhoeven
Geen foto beschikbaar
Jinthe Weijts

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rosmalen MO14-3 12 36 12 0 0 64 17 0
2 Berlicum MO14-1 12 27 9 0 3 48 21 0
3 Vlijmen MO14-2 12 18 6 0 6 29 36 0
4 Heesch MO14-1 12 16 5 1 6 40 34 0
5 Berkel-Enschot MO14-3 12 11 3 2 7 32 44 0
6 Den Bosch MO14-5 12 11 3 2 7 18 41 0
7 HOCO MO14-2 12 4 1 1 10 19 57 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Vlijmen MO14-2 Berkel-Enschot MO14-3 (4-3)final
Berkel-Enschot MO14-3 HOCO MO14-2 (4-1)final
Vlijmen MO14-2 HOCO MO14-2 (4-3)final
Den Bosch MO14-5 Rosmalen MO14-3 (0-3)final
Rosmalen MO14-3 Heesch MO14-1 (4-2)final
Den Bosch MO14-5 Heesch MO14-1 (1-5)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Berkel-Enschot MO14-3 Vlijmen MO14-2 (2-3)final
Den Bosch MO14-5 Vlijmen MO14-2 (0-2)final
Berkel-Enschot MO14-3 Den Bosch MO14-5 (2-2)final
Berlicum MO14-1 Heesch MO14-1 (8-5)scheduled
Heesch MO14-1 HOCO MO14-2 (4-0)final
Berlicum MO14-1 HOCO MO14-2 (9-3)scheduled
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Berlicum MO14-1 Den Bosch MO14-5 (5-1)scheduled
Vlijmen MO14-2 Den Bosch MO14-5 (1-2)final
Berlicum MO14-1 Vlijmen MO14-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 7 JANUARI 2024
HOCO MO14-2 Berkel-Enschot MO14-3 (1-5)final
Berkel-Enschot MO14-3 Rosmalen MO14-3 (4-8)final
HOCO MO14-2 Rosmalen MO14-3 (0-6)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Vlijmen MO14-2 Rosmalen MO14-3 (0-8)final
Berlicum MO14-1 Rosmalen MO14-3 (2-3)final
Vlijmen MO14-2 Berlicum MO14-1 (0-3)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Heesch MO14-1 Den Bosch MO14-5 (1-3)final
Den Bosch MO14-5 Berkel-Enschot MO14-3 (5-2)final
Heesch MO14-1 Berkel-Enschot MO14-3 (2-2)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Heesch MO14-1 Vlijmen MO14-2 (0-3)final
Rosmalen MO14-3 Vlijmen MO14-2 (5-3)final
Heesch MO14-1 Rosmalen MO14-3 (3-4)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
HOCO MO14-2 Heesch MO14-1 (1-6)final
Vlijmen MO14-2 Heesch MO14-1 (3-6)final
HOCO MO14-2 Vlijmen MO14-2 (2-5)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Rosmalen MO14-3 Berlicum MO14-1 (2-1)final
Berlicum MO14-1 Berkel-Enschot MO14-3 (2-3)final
Rosmalen MO14-3 Berkel-Enschot MO14-3 (5-1)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Den Bosch MO14-5 HOCO MO14-2 (3-3)final
HOCO MO14-2 Berlicum MO14-1 (1-3)final
Den Bosch MO14-5 Berlicum MO14-1 (0-5)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Berkel-Enschot MO14-3 Berlicum MO14-1 (1-6)final
Heesch MO14-1 Berlicum MO14-1 (1-2)final
Berkel-Enschot MO14-3 Heesch MO14-1 (3-5)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Rosmalen MO14-3 HOCO MO14-2 (8-0)final
HOCO MO14-2 Den Bosch MO14-5 (4-0)final
Rosmalen MO14-3 Den Bosch MO14-5 (8-1)final