header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO16-1

Spelers Zaal - MO16-1

Geen foto beschikbaar
Ise van den Berg
Geen foto beschikbaar
Willemijn Bijman
Geen foto beschikbaar
Lieve van der Hooft
Geen foto beschikbaar
Willemijn Remmers
Geen foto beschikbaar
Noor Remmers
Geen foto beschikbaar
Pleun van den Thillart
Geen foto beschikbaar
Evelien Veltman
Geen foto beschikbaar
Lieke van 't Westeinde

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Vlijmen MO16-1 12 29 9 2 1 43 18 0
2 Rosmalen MO16-2 12 28 9 1 2 49 18 0
3 Berlicum MO16-1 12 18 5 3 4 31 32 0
4 Udenhout MO16-1 12 17 5 2 5 35 37 0
5 Were Di MO16-2 12 9 2 3 7 24 39 0
6 Heesch MO16-1 12 9 2 3 7 28 47 0
7 MOP MO16-2 12 7 1 4 7 23 42 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
MOP MO16-2 Rosmalen MO16-2 (0-3)final
Rosmalen MO16-2 Udenhout MO16-1 (2-4)final
MOP MO16-2 Udenhout MO16-1 (1-5)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Berlicum MO16-1 Heesch MO16-1 (6-2)scheduled
Were Di MO16-2 Heesch MO16-1 (3-2)scheduled
Berlicum MO16-1 Were Di MO16-2 (3-1)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Were Di MO16-2 Udenhout MO16-1 (1-4)final
Udenhout MO16-1 MOP MO16-2 (3-1)final
Were Di MO16-2 MOP MO16-2 (4-4)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Udenhout MO16-1 Rosmalen MO16-2 (3-6)final
Heesch MO16-1 Rosmalen MO16-2 (2-6)final
Udenhout MO16-1 Heesch MO16-1 (4-4)final
Vlijmen MO16-1 MOP MO16-2 (2-2)scheduled
MOP MO16-2 Berlicum MO16-1 (2-2)final
Vlijmen MO16-1 Berlicum MO16-1 (5-0)scheduled
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Berlicum MO16-1 MOP MO16-2 (3-1)final
Vlijmen MO16-1 Udenhout MO16-1 (4-2)scheduled
Rosmalen MO16-2 MOP MO16-2 (8-0)final
Udenhout MO16-1 Were Di MO16-2 (2-2)final
Berlicum MO16-1 Rosmalen MO16-2 (2-2)final
Vlijmen MO16-1 Were Di MO16-2 (3-2)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Heesch MO16-1 Vlijmen MO16-1 (0-1)final
MOP MO16-2 Vlijmen MO16-1 (0-4)final
Heesch MO16-1 MOP MO16-2 (3-1)final
Rosmalen MO16-2 Were Di MO16-2 (1-0)final
Were Di MO16-2 Berlicum MO16-1 (3-7)final
Rosmalen MO16-2 Berlicum MO16-1 (4-0)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Were Di MO16-2 Vlijmen MO16-1 (1-4)final
Vlijmen MO16-1 Rosmalen MO16-2 (3-2)final
Heesch MO16-1 Berlicum MO16-1 (2-2)final
Were Di MO16-2 Rosmalen MO16-2 (1-5)final
Berlicum MO16-1 Udenhout MO16-1 (3-2)final
Heesch MO16-1 Udenhout MO16-1 (5-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Rosmalen MO16-2 Heesch MO16-1 (6-1)final
Vlijmen MO16-1 Heesch MO16-1 (4-4)final
Rosmalen MO16-2 Vlijmen MO16-1 (4-2)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Udenhout MO16-1 Berlicum MO16-1 (3-2)scheduled
Berlicum MO16-1 Vlijmen MO16-1 (1-5)scheduled
Udenhout MO16-1 Vlijmen MO16-1 (0-6)scheduled
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
MOP MO16-2 Were Di MO16-2 (3-3)final
Heesch MO16-1 Were Di MO16-2 (1-3)final
MOP MO16-2 Heesch MO16-1 (8-2)final