header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO16-2

Spelers Zaal - MO16-2

Geen foto beschikbaar
Madelief de Beer
Geen foto beschikbaar
Janna Janssen
Geen foto beschikbaar
Florine Kitslaar
Geen foto beschikbaar
Puck Meulenbroek
Geen foto beschikbaar
Emma van Pinxteren
Geen foto beschikbaar
Isabel van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Sterre van Rhienen
Geen foto beschikbaar
Nynke Sinnema
Geen foto beschikbaar
Pien Van der Pas
Geen foto beschikbaar
Roos Wannink

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oranje-Rood MO16-8 12 34 11 1 0 51 22 0
2 Oss MO16-3 12 29 9 2 1 41 21 0
3 Boekel MO16-1 12 18 6 0 6 36 37 0
4 Geldrop MO16-3 12 15 5 0 7 42 42 0
5 Hopbel MO16-2 12 10 3 1 8 27 36 0
6 HDL MO16-2 12 9 3 0 9 33 50 0
7 Berlicum MO16-2 12 9 3 0 9 44 66 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Berlicum MO16-2 Boekel MO16-1 (1-7)final
Geldrop MO16-3 Boekel MO16-1 (1-4)final
Berlicum MO16-2 Geldrop MO16-3 (6-3)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Boekel MO16-1 Geldrop MO16-3 (3-6)final
Geldrop MO16-3 HDL MO16-2 (6-0)final
Boekel MO16-1 HDL MO16-2 (4-3)final
Berlicum MO16-2 Oss MO16-3 (2-4)final
Oranje-Rood MO16-8 Oss MO16-3 (2-2)final
Berlicum MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 (1-5)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
HDL MO16-2 Berlicum MO16-2 (8-4)final
Berlicum MO16-2 Hopbel MO16-2 (7-6)scheduled
HDL MO16-2 Hopbel MO16-2 (4-2)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Boekel MO16-1 Oranje-Rood MO16-8 (1-3)final
Oss MO16-3 Oranje-Rood MO16-8 (1-4)final
Boekel MO16-1 Oss MO16-3 (1-3)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Geldrop MO16-3 Oranje-Rood MO16-8 (2-4)final
Oss MO16-3 Hopbel MO16-2 (2-2)final
Oranje-Rood MO16-8 Berlicum MO16-2 (7-5)final
Boekel MO16-1 Hopbel MO16-2 (2-1)final
Geldrop MO16-3 Berlicum MO16-2 (3-8)final
Oss MO16-3 Boekel MO16-1 (4-2)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Hopbel MO16-2 HDL MO16-2 (4-2)final
HDL MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 (1-4)final
Hopbel MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 (2-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Oranje-Rood MO16-8 Hopbel MO16-2 (2-0)final
Hopbel MO16-2 Geldrop MO16-3 (0-3)scheduled
Oranje-Rood MO16-8 Geldrop MO16-3 (3-2)final
Oss MO16-3 Berlicum MO16-2 (7-0)final
Berlicum MO16-2 HDL MO16-2 (3-6)final
Oss MO16-3 HDL MO16-2 (1-0)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Geldrop MO16-3 Oss MO16-3 (0-4)final
Hopbel MO16-2 Oss MO16-3 (1-3)final
Geldrop MO16-3 Hopbel MO16-2 (5-3)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Oranje-Rood MO16-8 HDL MO16-2 (7-3)final
HDL MO16-2 Boekel MO16-1 (1-3)final
Oranje-Rood MO16-8 Boekel MO16-1 (7-2)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Hopbel MO16-2 Boekel MO16-1 (2-1)final
Boekel MO16-1 Berlicum MO16-2 (6-5)final
Hopbel MO16-2 Berlicum MO16-2 (4-2)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
HDL MO16-2 Geldrop MO16-3 (2-7)final
Oss MO16-3 Geldrop MO16-3 (5-4)final
HDL MO16-2 Oss MO16-3 (3-5)final