header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO16-3

Spelers Zaal - MO16-3

Geen foto beschikbaar
Sam Aarninkhof
Geen foto beschikbaar
Veerle Baudewijns
Geen foto beschikbaar
Josephine Daelmans
Geen foto beschikbaar
Evi van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Sophie Foederer
Geen foto beschikbaar
Jasmijn Franken
Geen foto beschikbaar
Evi Frunt
Geen foto beschikbaar
Sam de Goeij
Geen foto beschikbaar
Floor van Haaren
Geen foto beschikbaar
Saartje Hendriks
Geen foto beschikbaar
Froukje Nijssen
Geen foto beschikbaar
Evy Spierings
Geen foto beschikbaar
Romy Verhagen
Geen foto beschikbaar
Esmee Verhagen

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oedenrode MO16-2 12 28 9 1 2 59 16 0
2 Uden MO16-5 12 26 8 2 2 45 15 0
3 MEP MO16-5 12 18 5 3 4 28 21 0
4 Rosmalen MO16-5 12 17 5 2 5 39 30 0
5 Den Bosch MO16-6 12 16 5 1 6 27 40 0
6 Vlijmen MO16-5 12 13 4 1 7 25 42 0
7 Berlicum MO16-3 12 2 0 2 10 14 73 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
MEP MO16-5 Uden MO16-5 (1-6)final
Uden MO16-5 Oedenrode MO16-2 (2-0)final
MEP MO16-5 Oedenrode MO16-2 (0-1)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Vlijmen MO16-5 Uden MO16-5 (2-4)final
Den Bosch MO16-6 Uden MO16-5 (0-2)final
Vlijmen MO16-5 Den Bosch MO16-6 (3-0)final
Oedenrode MO16-2 MEP MO16-5 (1-2)scheduled
MEP MO16-5 Berlicum MO16-3 (8-0)scheduled
Oedenrode MO16-2 Berlicum MO16-3 (11-1)scheduled
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Berlicum MO16-3 Vlijmen MO16-5 (1-2)final
MEP MO16-5 Vlijmen MO16-5 (2-4)final
Berlicum MO16-3 MEP MO16-5 (2-2)final
ZONDAG 24 DECEMBER 2023
Den Bosch MO16-6 Oedenrode MO16-2 (1-10)final
Oedenrode MO16-2 Rosmalen MO16-5 (8-2)final
Den Bosch MO16-6 Rosmalen MO16-5 (2-1)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Oedenrode MO16-2 Vlijmen MO16-5 (6-2)final
Uden MO16-5 Vlijmen MO16-5 (3-2)final
MEP MO16-5 Rosmalen MO16-5 (1-1)final
Oedenrode MO16-2 Uden MO16-5 (2-2)scheduled
Rosmalen MO16-5 Den Bosch MO16-6 (3-6)final
MEP MO16-5 Den Bosch MO16-6 (5-2)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Berlicum MO16-3 Den Bosch MO16-6 (0-4)final
Oedenrode MO16-2 Den Bosch MO16-6 (6-1)final
Berlicum MO16-3 Oedenrode MO16-2 (0-4)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Uden MO16-5 Rosmalen MO16-5 (2-2)final
Rosmalen MO16-5 MEP MO16-5 (1-4)final
Uden MO16-5 MEP MO16-5 (0-1)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Uden MO16-5 Den Bosch MO16-6 (2-1)final
Den Bosch MO16-6 Berlicum MO16-3 (4-3)final
Uden MO16-5 Berlicum MO16-3 (10-2)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Rosmalen MO16-5 Oedenrode MO16-2 (2-4)final
Vlijmen MO16-5 Oedenrode MO16-2 (1-6)final
Rosmalen MO16-5 Vlijmen MO16-5 (7-1)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Den Bosch MO16-6 MEP MO16-5 (2-2)final
Vlijmen MO16-5 MEP MO16-5 (1-0)scheduled
Den Bosch MO16-6 Vlijmen MO16-5 (4-3)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Rosmalen MO16-5 Berlicum MO16-3 (8-0)final
Berlicum MO16-3 Uden MO16-5 (1-12)final
Rosmalen MO16-5 Uden MO16-5 (1-0)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Vlijmen MO16-5 Berlicum MO16-3 (3-3)final
Berlicum MO16-3 Rosmalen MO16-5 (1-5)final
Vlijmen MO16-5 Rosmalen MO16-5 (1-6)final