header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO14-2

Spelers Zaal - MO14-2

Geen foto beschikbaar
Noor van Aarle
Geen foto beschikbaar
Nienke Boleij
Geen foto beschikbaar
Ise vd Doelen
Geen foto beschikbaar
Rikki van der Doelen
Geen foto beschikbaar
Fanne van Heijst
Geen foto beschikbaar
Rona Hulsman
Geen foto beschikbaar
Jenske Prince Kerkhof
Geen foto beschikbaar
Mirte van Roosmalen
Geen foto beschikbaar
Floor Simon
Geen foto beschikbaar
Emma Tibosch
Geen foto beschikbaar
Mara Van Jaarsveld

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MEP MO14-4 12 32 10 2 0 58 27 0
2 Den Bosch MO14-7 12 31 10 1 1 80 28 0
3 Oedenrode MO14-2-mix 12 19 6 1 5 46 46 0
4 Berlicum MO14-2 12 18 6 0 6 40 34 0
5 DES MO14-6 12 15 5 0 7 30 45 0
6 Berkel-Enschot MO14-4 12 7 2 1 9 39 60 0
7 Rosmalen MO14-7 12 1 0 1 11 18 71 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Berlicum MO14-2 MEP MO14-4 (1-4)final
MEP MO14-4 Berkel-Enschot MO14-4 (5-4)scheduled
Berlicum MO14-2 Berkel-Enschot MO14-4 (10-2)final
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
DES MO14-6 Rosmalen MO14-7 (5-1)final
Oedenrode MO14-2-mix Rosmalen MO14-7 (5-4)final
DES MO14-6 Oedenrode MO14-2-mix (2-1)final
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Berlicum MO14-2 Oedenrode MO14-2-mix (3-4)scheduled
Oedenrode MO14-2-mix DES MO14-6 (3-4)scheduled
Berlicum MO14-2 DES MO14-6 (2-1)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Rosmalen MO14-7 Den Bosch MO14-7 (1-6)final
Den Bosch MO14-7 MEP MO14-4 (3-3)final
Rosmalen MO14-7 MEP MO14-4 (1-2)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
DES MO14-6 Berlicum MO14-2 (3-4)final
Berlicum MO14-2 Den Bosch MO14-7 (0-5)final
DES MO14-6 Den Bosch MO14-7 (1-5)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Oedenrode MO14-2-mix Berkel-Enschot MO14-4 (6-2)final
Berkel-Enschot MO14-4 Den Bosch MO14-7 (5-14)final
Oedenrode MO14-2-mix Den Bosch MO14-7 (0-8)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
MEP MO14-4 DES MO14-6 (4-0)final
Rosmalen MO14-7 DES MO14-6 (2-7)final
MEP MO14-4 Rosmalen MO14-7 (13-1)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Rosmalen MO14-7 Oedenrode MO14-2-mix (1-4)scheduled
Berkel-Enschot MO14-4 Oedenrode MO14-2-mix (2-5)scheduled
Rosmalen MO14-7 Berkel-Enschot MO14-4 (1-1)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Den Bosch MO14-7 Berkel-Enschot MO14-4 (6-3)final
DES MO14-6 Berkel-Enschot MO14-4 (2-1)final
Den Bosch MO14-7 DES MO14-6 (9-2)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Oedenrode MO14-2-mix MEP MO14-4 (6-6)scheduled
MEP MO14-4 Berlicum MO14-2 (2-1)final
Oedenrode MO14-2-mix Berlicum MO14-2 (4-1)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
MEP MO14-4 Den Bosch MO14-7 (6-4)final
Den Bosch MO14-7 Oedenrode MO14-2-mix (7-4)scheduled
MEP MO14-4 Oedenrode MO14-2-mix (6-4)scheduled
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Berkel-Enschot MO14-4 Berlicum MO14-2 (1-4)final
Rosmalen MO14-7 Berlicum MO14-2 (2-3)final
Berkel-Enschot MO14-4 Rosmalen MO14-7 (9-3)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Den Bosch MO14-7 Rosmalen MO14-7 (7-1)final
Berlicum MO14-2 Rosmalen MO14-7 (9-0)final
Den Bosch MO14-7 Berlicum MO14-2 (6-2)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Berkel-Enschot MO14-4 DES MO14-6 (8-2)final
DES MO14-6 MEP MO14-4 (1-5)final
Berkel-Enschot MO14-4 MEP MO14-4 (1-2)final