header 2023-08 homepage 21 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 11 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg header 2023-08 homepage 3 Hockeyclub Berlicum HCB.jpg
 
 
Voeg toe aan mijn Team +

Zaal - MO18-2

Spelers Zaal - MO18-2

Geen foto beschikbaar
Lara Buenen
Geen foto beschikbaar
Isabelle Draijer
Geen foto beschikbaar
Senna van Eenbergen
Geen foto beschikbaar
Nynke van Ierland
Geen foto beschikbaar
Yuli Jacobs
Geen foto beschikbaar
Lisa van Mensvoort
Geen foto beschikbaar
Noa van Pinxten
Geen foto beschikbaar
Mijntje Quivooij
Geen foto beschikbaar
Madelief Ramakers
Geen foto beschikbaar
Zara Schuring
Geen foto beschikbaar
Noortje Wannink
Geen foto beschikbaar
Noraly van de Wiel
Geen foto beschikbaar
Maud Wolfert

Ondersteuning

Aankomende Speelronde poule

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch MO18-3 12 25 8 1 3 38 30 0
2 Drunen MO18-1 12 23 7 2 3 49 24 0
3 Vlijmen MO18-1 12 20 6 2 4 35 31 0
4 Dommel MO18-1 12 19 6 1 5 34 32 0
5 DES MO18-2 12 16 5 1 6 27 37 0
6 Udenhout MO18-1 12 12 3 3 6 19 24 0
7 Berlicum MO18-2 12 6 2 0 10 14 38 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
DES MO18-2 Drunen MO18-1 (3-6)scheduled
Drunen MO18-1 Den Bosch MO18-3 (5-0)scheduled
DES MO18-2 Den Bosch MO18-3 (5-0)scheduled
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Den Bosch MO18-3 (2-4)final
Dommel MO18-1 Den Bosch MO18-3 (2-2)final
Berlicum MO18-2 Dommel MO18-1 (3-2)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Udenhout MO18-1 Drunen MO18-1 (2-5)scheduled
Drunen MO18-1 DES MO18-2 (7-1)final
Udenhout MO18-1 DES MO18-2 (0-1)scheduled
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Vlijmen MO18-1 Berlicum MO18-2 (4-2)final
DES MO18-2 Udenhout MO18-1 (2-2)scheduled
Berlicum MO18-2 Drunen MO18-1 (0-3)final
Udenhout MO18-1 Dommel MO18-1 (0-2)scheduled
Vlijmen MO18-1 Drunen MO18-1 (2-2)final
DES MO18-2 Dommel MO18-1 (5-0)final
ZONDAG 24 DECEMBER 2023
Drunen MO18-1 Dommel MO18-1 (1-2)final
Vlijmen MO18-1 Dommel MO18-1 (0-5)final
Drunen MO18-1 Vlijmen MO18-1 (6-1)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Dommel MO18-1 DES MO18-2 (4-2)final
DES MO18-2 Berlicum MO18-2 (2-0)scheduled
Dommel MO18-1 Berlicum MO18-2 (4-0)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Den Bosch MO18-3 Dommel MO18-1 (8-4)final
Dommel MO18-1 Drunen MO18-1 (5-4)scheduled
Den Bosch MO18-3 Drunen MO18-1 (4-0)scheduled
Berlicum MO18-2 Vlijmen MO18-1 (2-4)final
DES MO18-2 Vlijmen MO18-1 (2-5)final
Berlicum MO18-2 DES MO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Dommel MO18-1 Vlijmen MO18-1 (2-4)final
Udenhout MO18-1 Vlijmen MO18-1 (1-2)scheduled
Dommel MO18-1 Udenhout MO18-1 (2-3)scheduled
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Drunen MO18-1 Berlicum MO18-2 (7-1)scheduled
Berlicum MO18-2 Udenhout MO18-1 (0-1)scheduled
Drunen MO18-1 Udenhout MO18-1 (3-3)scheduled
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Den Bosch MO18-3 DES MO18-2 (6-2)final
Vlijmen MO18-1 DES MO18-2 (6-0)final
Den Bosch MO18-3 Vlijmen MO18-1 (4-3)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Vlijmen MO18-1 Udenhout MO18-1 (2-2)scheduled
Den Bosch MO18-3 Udenhout MO18-1 (2-4)scheduled
Vlijmen MO18-1 Den Bosch MO18-3 (2-3)final
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2024
Udenhout MO18-1 Den Bosch MO18-3 (0-1)scheduled
Den Bosch MO18-3 Berlicum MO18-2 (4-1)final
Udenhout MO18-1 Berlicum MO18-2 (1-2)scheduled